Video izlerken bitcoin reklamı çıkması.

Bu konuyu okuyanlar

LightRockS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar, arada bir Youtube üzerinden videolar izliyorum fakat hepimizin istemediği reklamlar giriyor araya.
Buraya kadar hiçbir sorun yok fakat bu özellikle BITCOIN reklamı oluyor başka hiçbir reklam çıkmıyor. Bu normal mi yoksa değil mi?

Reaksiyon puanı
427
Merhabalar, arada bir Youtube üzerinden videolar izliyorum fakat hepimizin istemediği reklamlar giriyor araya.
Buraya kadar hiçbir sorun yok fakat bu özellikle BITCOIN reklamı oluyor başka hiçbir reklam çıkmıyor. Bu normal mi yoksa değil mi?
Normal değil bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reklam çıkmaması için adblock kullanabilirsiniz ama bitcoinden başka reklam hiç çıkmıyorsa başka bir nedeni vardır.

Marinette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
AdGuard kullanın chrome eklentilerinde aratıp bulabilirsiniz güzel bir reklam engelliyicidir.

LightRockS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Normal değil bence.

Reklam çıkmaması için adblock kullanabilirsiniz ama bitcoinden başka reklam hiç çıkmıyorsa başka bir nedeni vardır.
Hatırladığım kadarıyla BITCOIN reklamı dışında hiçbir reklam çıkmıyordu.

LightRockS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

Marinette

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
AdGuard kullanma taraftarı değilim. Neden bitcoin reklamı çıktığını sormak istedim.

Kaspersky, Malwarebytes.
Anormal sürekli bitcoin reklamı çıkması.Biraz daha dikkat edin bilgisayar kullanırken.

LightRockS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anormal sürekli bitcoin reklamı çıkması.Biraz daha dikkat edin bilgisayar kullanırken.

Açıkçası sadece instagram, discord ve rust adlı oyunu oynuyorum. Başka yaptığım hiçbirşey yok bilgisayarda.

Güçlü antivirüs programlarını kullanıyorsunuz.Virus oldugunu sanmıyorum o yüzden ama kesinlikle bi nedeni vardır.

Bir ara torrent yüklemiştim fakat baya oldu yükleyeli ve bilgisayarı sıfırlamıştım. Bundan olabileceğini düşünmüyorum ama belirtmek istedim.

Reaksiyon puanı
427
Açıkçası sadece instagram, discord ve rust adlı oyunu oynuyorum. Başka yaptığım hiçbirşey yok bilgisayarda.

Bir ara torrent yüklemiştim fakat baya oldu yükleyeli ve bilgisayarı sıfırlamıştım. Bundan olabileceğini düşünmüyorum ama belirtmek istedim.
Yüksek ihtimal farklı bir hata olmuş ondan dolayı hep bitcoin reklamları çıkıyor bi kaç gün sonra geçer gibime geliyor.Çok rahatsız oluyorsanız Adblock kullanabilirsiniz.

LightRockS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yüksek ihtimal farklı bir hata olmuş ondan dolayı hep bitcoin reklamları çıkıyor bi kaç gün sonra geçer gibime geliyor.Çok rahatsız oluyorsanız Adblock kullanabilirsiniz.

Peki, anladım teşekkür ederim.

Son mesajlar