Video düzenleme prog.lazım!!

cyber77

Üyecik
arakdaşlar bana profesyonel bir video düzenleme programı lazım yardımcı olursanız sevirim!!:):helpsmilie:

video düzenleme programları genelde bilgisayarları özellikle render yaparken aşırı kasar.Makinanın performansını bilemem ama yüksek çözünürlükle çalışıyosan eğer( bu işi yapan arkadaşlarım var) makinalarını sabaha kadar açık bırakıyolar anca bitiyo renderlama işi.
program önerme işine gelince profesyonel program olarak "adobe premier" tavsiye ederim
işini görücek bi program arıyosan eğer "Womble MPEG Video Wizard" Anormal montajlar yapmak gibi bi planın yoksa ikincisi işini rahat rahat çözer.Nette bulabilirsin sanırım 120 Mb civarında bi dosya.Ben şahsen onu kullanıyorum

mtay615

Üyecik
Forumda işinize yarayacak bilgiler barından konu mevcut.

LINK: http://forum.shiftdelete.net/multimedia-ses-goruntu-video/63912-goruntu-kalitesini-dusurmeden-video-duzenleme.html

===============================

Profesyonel Programlar:

Adobe Premier CS3
Ulead Video Studio 11
Pinnacle Studio 11
VirtualDub Portable 1.8.6 ( Ücretsiz )

Amatör Programlar:

TMPGEnc 4.0 XPress
VCDCutter 4.04 ( Efekt,Filtreleme yok, MPEG dışında kaydetmiyor. diğer konularda çok güzel işler çıkarıyor.)
- ve Google da bulacakların.

EFEKT

Adobe After effects CS3

Dönüştürücü:

Total Video Converter.
Divx Converter
Dr.Divx converter

Oynatıcı:

Intervideo WINDVD 7
K-Lite Codec Pack- Media Player Classic - ( Ücretsiz )
VLC Media Player ( Ücretsiz )
BS Player Free ( Ücretsiz )

Codec:
K-Lite Codec Pack Full
Divx codec
Windows Media format Runtime 11

Benden bu kadar.

~Saygılar~

pafter

Doçent
Adobe Premiere ile edit işlemlerinizi, Adobe After Effects ilede efektleri yapabilirsiniz, bunun için burada dersler mevcut, www.after-effects.tr.cx