VİDEO: Apple, Microsoft ile dalgasını geçiyor

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
apple1_kurtcuklu_iiyyy.jpg

Apple, yeni reklamı ile Microsoft üzerinden gırgır yapmaya devam ediyor. Bu reklamlar neden ülkemizde yok ki? En iyisi; izleyin, yorumunuzu paylaşın.

Apple, Windows Vista'nın çıkışıyla beraber; yeni işletim sistemi, Microsoft ve PC konseptiyle dalga geçen reklamlar projesini başarıyla gerçekleştirmiş durumda. Son yayınlanan reklamda, Vista'nın sorunları çözememesi ve kullanıcıların yeniden XP'ye dönmesi ele alınmış. Apple Türkiye, bize bir iyilik yapmak istiyorsa, kendilerinden tek dileğimiz; bu reklamları Türkiye'deki TV'lerde de yayınlatsın. Yoksa üyeler arasında para toplayıp bu işi biz yapacağız.

Videoyu İzleyin

http://www.dailymotion.com/video/x5tzyh_spring_tech

:: "Sanki MacOS X çok başarılı" diyenlerden misiniz?

Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Güzel dalga geçmişler :) Apple'ın reklamları hoşuma gittiğinden sitesinden indirmişliğim bile olmuştur :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
ben aslında pc kulanmak istimiyorumr evim antalyada ama satış noktaları istanbul ve ankarda isternet siteside sertifikasız

dword

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yönlendirme yazısı cuk oturmuş doğrusu
sanki macos çok iyi de, kendilerince dalga geçiyorlar. onlar önce xp kadarını yapsınlarda sonra geçsinler dalgalarını. açta .... gül diye bir laf vardır ya o misal olmuş bu :D
bu arada es geçmeyeyim; en iyisi tabiki pardus ;) hele 2008 ile coşuyor coşuyoooorrr

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iki bombe ver biraz parlat sat işi bu oldu apple ın eskiden grafik performansı iyi derdik artık oda kalmadı Adobe da sırtından vurdu mac i

lb.bingol

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Steve Jobs'un karizması ve pazarlama stratejisinden mi bilmem; Apple karşı bi sempatim var. :)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bizim ülkede neden olmuyor böyle reklamlar mesela pepsi'nin coca cola'yı aşşağıladığı bir reklam vardı falan . Güzel aslında rekabet olur böyle reklamlar

sersiler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben daha önce apple nin sitesinde bu reklamları gördüm ancak bana iyi bir satış tekniği gibi gelmedi,applenin işe ciddiyetsiz yaklaşktığını düşünüyorum bu reklamları izlediğimde...