{Video] 8 Dakikada Compex 2007

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Türkiye'de yapılan en büyük bilgisayar fuarlarından biri olan Compex 2007, geçtiğimiz Pazar günü geride kaldı. Gidemeyenler, bu videoyu kaçırmasın.

Geçtiğimiz yıla oranla fuar yerleşimi konusundan bizden daha fazla puan alan Compex, birçok popüler markanın yoksunluğunda geçmesine rağmen yine de oldukça eğlenceli idi. "Bu da çıkmış. Vay be!" diyeceğimiz bir ürün olmasa da, bu kadar teknoloji harikasını bir arada görmek de biz ölümlüler için gerekli ve yeterliydi. Daha önce, fotoğraflarını çekip yayınladığımız fuarın bu sefer de videosunu paylaşıyoruz.

İzleyin

http://video.google.com/videoplay?docid=2616901532400535315&hl=en

:: Compex'e gidenler anlatıyor. Bu başlıkta yorumlarını belirtsinler.

Bilgi için: Compex 2007
SDN – http://shiftdelete.net

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bu sene kacırdık artık bir dahaki sefere diyrm :*

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
kaçırdıkların yukarıda emu ;)

mavinok.ta

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
bu fuarın videosunu kim çektiyse, hanım aplaları daha çok gördük walla :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
video kamera daha çok benim elimdeydi. ben ürünleri ön plana çıkarmaya çalıştım ama :$ bu sene de mi olmadı yaw?

seneye artıkın.

RaMSeN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
SDN yöneticilerinde var bir bayan takıntısı ama ??

Resimlerde ve vidyolarda hep bayanlar ön planda ??

Sizin başınızı bağlasak iyi olacak..!!

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ürünlere yazı yazan yok hiç :S :$ :#

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Güzel fuarmış ama küçük katılımcılar daha mı çok bana mı öyle geldi?
Yine araba yarışı oynuyorlardı yaa bende istiyorum geçende 3 monitörde sürüş keyfi haberi vardı. Özendirdiniz iyice. Arabaya yarışı oynamak istiyorum.

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Pazar günü ordaydım.. Her sene olduğu gibi..
Fuar ülkemize gelen diğer teknoloji ve bilişim fuarlarına göre.. cok basitti.. fazla değişik beni şaşırtacak şeyler beklemiyordum gerci..
Asus standında.. işlemci overlock unu yaparken cok büyük değerlere cıktıklarını gördüm.. azotla.. baya profesyonel bir soğutma yaparak.. cok iyi sonuçlar elde ettiler..
söylemeden gecemem türk telekomun danscı kızları cok sağlam gösteriler yaptılar..bu arada gecen seneki türk telekom yarışmasında 12 aylık adsl aboneliği kazanmıştım bu seneki yarışmada elimiz boş döndük ama sağlık olsun..
Türkiye pazarına yeni giriş yapan daewoo nun ürünleri cok dikkatimi cekti.. özellikle lcd tvler televizyon piyasasını birz sarsabilir.. bu arada bilmeyenler için Ocakta satışa başlayacaklarmış...

aynı şekilde Dvr telefonlarıyla fuarda boy gösterdi..Türkiye pazarına yeni girirş yaptıklarını.. iyi satışlar beklediklerini.. yetkililerle konuştuğumda söylediler.. ayrıca cekiliişle telefon dağıttılar..

bunların dışında fuarın ücretsiz olması.. ii ama geniş marka katılımı yok buna bi care bulmaları lazım.. daha cok sektörde yeni firmalara yer vermişler bu sene bence..
Bir fuar günüde böyle gecti.. dikkatimi cekenleri paylaştım...

ibrhm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ürün derken, videodaki hatunları mı kastediyorsunuz? Ben onlar dışında pek bir ürün göremedim de.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
piuuwwwwww

telefon var, dijital çerçeve var, araba var, oyun var, laptop var, kasa var :D

ben daha ne diyim?