vibe p1 , honor 7 , m4 aqua

Bu konuyu okuyanlar

troyn666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Şuanki Kullandığım Telefonun Bataryası O Kadar kötü ki beni androidden soğutucak diyebilirim parlaklık orta ayarda durursa yarım günde şarsı bitiyor bana sarjı en az 1 gün gidicek bir telefon lazım düşündüğüm telefonlar

honor 7
vibe p1
m4 aqua

sizce hangisi ?

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Lenovo vibe p1 almalısın kesinlikle...

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Xperia M5 derim ben ya da Zenfone Max da alabilirsin

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Sahibinden gibi sitelerde Xiaomi Redmi Note 3'ün Pro Snapdragon versiyonunu 900-1000 tl civarında satıyorlar. 10 saate yakın ekran süresi var deniyor. Üstelik metal kasa ve çok iyi donanımı var. Antutu da 80 bin civarında puanı var. Eğer bu tip sitelerden alma riskine giremem diyorsan alacağın tek telefon Vibe P1 olmalı.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba Şuanki Kullandığım Telefonun Bataryası O Kadar kötü ki beni androidden soğutucak diyebilirim parlaklık orta ayarda durursa yarım günde şarsı bitiyor bana sarjı en az 1 gün gidicek bir telefon lazım düşündüğüm telefonlar

honor 7
vibe p1
m4 aqua

sizce hangisi ?
Merhaba,

Bu 3 model içerisinde lenovo vibe p1 modelini almanızı tavsiye ederim. Hem batarya konusunda hemde diğer sunduğu sd615, 3gb ram, 32gb dahili hafıza, parmak izi sensörü, metal kasa gibi özellikler ile memnun kalırsınız. Cihaz kullanımdan kullanıma değişmekle birlikte yoğun kullanımda 2 gün pil süresi verebiliyor.

Alternatif;

1-2 hafta içersin de satışa çıkması beklenen general mobile 5 plus ürünü de 3100 mah batarya ve gene az güç tüketn bir işlemci olan sd617 ile iyi bir pil süresi verebilir. Tahmini fiyatı ise 1000 tl bandında olması bekleniyor. O modeli de bekleyip gerekli incelemeleri aldıktan sonra karar vermenizi öneririm.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Bence G4 hb.

Sizin isteğiniz günü kurtarsın yeter ise. G4 ucu ucuna kapatıyor günü zaten. Hepsiburada'dan alırsanız uyguna geliyor zaten.

Vibe P1 honor 7 ile M4 Aqua (ve Zenf Max) pil canavarları. Ama performansları bakımından Honor 7 de dahil (GPU performansı kötü) başarısız cihazlar. G4 ile performansı sonuna kadar elde edersiniz.

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798

honor 7
vibe p1
m4 aqua

sizce hangisi ?

en az 1 gün dersen g4 bazen 1 günü bile çıkarmaz v1 al kafan rahat kullan

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708

honor 7
vibe p1
m4 aqua

sizce hangisi ?
vive p1 aralarında en ideali...

troyn666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekür Ederim Yardımlarınız İçin Seçmem Konusunda Yardımcı Oldunuz

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Teşekür Ederim Yardımlarınız İçin Seçmem Konusunda Yardımcı Oldunuz
Birçok kişi P1 önermiş o yüzden tekrar yazmam gerektiğini düşündüm.

P1'in içinde sadece bir pil var. Başka da bir parmak izi okuyucu. Daha da bir şey yok. Lenovo'nun boş gününde ürettiği bir cihaza benziyor. GPU performansı fiyat segmentine göre iyi değil.

P1 pişmanlık. Honor 7 GPU'da kaybediyor. GM5+ yine P1 gibi GPU zayıf.

Cidden pili bir arka plana atıp pil alanında günü kurtarabilecek seviyede bir cihaz arıyorsanız G4 derim ben. Çünkü ne P1 ne 5+ ne de Honor7'nin GPU performansı iyi.

Son mesajlar