Viatech Telefon Alınır Mı

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar bu aralar telefon almak istiyorum ama bütçem az ve çakmada almak istemiyorum.hepsiburadada gezinirken vıatech diye bi marka gördüm 379 tl çok cazip geldi özellikleri fena değil
model adı:VIAtech Andromeda X6
-5 inç ekran
-android 4.4.2
-1.3 ghz hızında 4 çekirdekli işlemci
-5 mp kamera
-selfie kamerasi:2mp
-2000 mah pil
-sar değeri:0.66
sizce almalıyım yoksa 450 tl civarında iyi bir cihaz bulabilirmiyim
bu arada telefon ile ilgili ayrıntılı bilgi:http://www.hepsiburada.com/liste/vi...categoryId=371946&SKU=TELCEPANDX6-G#goto=cart

leanardo

Profesör
Reaksiyon puanı
9
aman sen sen ol içinde vıa olan hiçbişeyi alma biraz daha para biriktir asus zenfone felan al

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
neden almamalıyım [MENTION=27111]leonardo[/MENTION]

Parende_N

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Telefonu bende alalı 2 hafta oldu...Telefonum kırıldığı için mecburen aldım...Çünkü param yoktu ve telefonsuz kalmıştım.Görüntüsü gayet hoş.Hızında da henüz bir sıkıntı yaşamadım.Arka kamera gayet iyi (fotoğraf makinam olduğu için fazla kullanmıyorum,ama belge çektim kitap sayfası gayet net.) Dergi okuyorum pdf olarak mesela sıkıntısı yok.Ben çok mesajlaştığım için (günde en az 500) şarjım 20 saat felan gidiyor.Her gün tam şarj ediyorum o yüzden.Ram sıkıntılı bana yetmedi...Hafızama temel uygulamaları ancak yükledim(facebook,twitter,instagram,retrica,no crop,gmail,skype,office mobile,avg antivirüs,clean master,kmp player,dodo launcher) bir oyun birde laucherimin 2 temasını yükledim.oyunda da donma felan yok.yanında 8 gb hafıza kartı,bir ekran filmi ve arka kapak koruyucu kılıf paketinde geliyor.rootlarsam hafızam da sıkıntı olmaz.Şuan bir sikayetim yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekranı kırıldı nerenden bula bılırım...
Yedek parça bulamıyorum

T

tayfun acar

SDN Okuru
Biz bu siteden viatech marka tel. Aldk telefonun ekranı kırıldı ve kargoyla garanti belgesinin üzerinde bulunan adrese gönderdik ve bizi arayn soran olmadı numaralarını kaybettimz içinde arayamdkta nette bulunan numaralarıda kullanlmıyo rica etsem sizde bu siteden viatech marka tel aldıysanz müşteri numarasnı yazarmsınız LÜTFEN..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de vıatech aldım ekranı Kırıldı. 150 tl istediler .ama yaptırmadım