• 13 dakikada Apple etkinliği özeti!

    Apple dün gerçekleştirdiği etkinlikte AirPods 3, M1 Pro ve M1 Max işlemcileri ile 14 ve 16 inç MacBook Pro tanıttı, biz de özetledik.

Haber Vestel'den Evlere Güneş Gibi Doğan Gün Işığı Teknolojisi

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Yönetici
Moderatör
Katılım
5 Ara 2019
Mesajlar
5,195
Reaksiyon puanı
5,212
Puanları
113
Yaş
32
VESTEL’DEN EVLERE GÜNEŞ GİBİ DOĞAN TEKNOLOJİ GÜN IŞIĞI TEKNOLOJİSİ

1633258683444.png

Güneş ışığından beslenen temiz havanın doğal koruyucu olduğu bilim insanları tarafından kabul edilen bir gerçek. Güneş ışığı yaşamımızı beslerken, aynı zamanda temas ettiği noktalarda hava kalitesini arttırarak bizi zararlı oluşumlara karşı koruyor. Vestel’in Güneş ışığından ilham alarak geliştirdiği Gün Işığı Teknolojisi işte tam burada hayatlarımıza dokunuyor ve derdimize derman oluyor.

BUZDOLABI

Buzdolabı içerisine yerleştirilen Gün Işığı Teknolojisi; özel ışık ve bu ışık aracılığıyla aktive olan fotokatalitik filtre sayesinde buzdolabı içerisindeki havayı temizlenmekte ve gıdaların temas ettiği hava kalitesini artırmaktadır. Aynı zamanda değişim gerektirmeyen filtresi ile zahmetsiz bir şekilde kötü koku oluşumunu önlemekte, temiz havanın buzdolabı içerisinde sirküle olmasını sağlamaktadır. Bu sayede her türlü gıdanın daha uzun süre tazeliklerini korumasına yardımcı olmaktadır.

Buzdolabında Gün Işığı Teknolojili Modeller: NFK54002 E GI Pro WIFI , NFK54002 EX GI Pro WIFI , NFK60012 E GI Pro WIFI , NFK64012 E GI Pro WIFI , NFK60012 EX GI Pro WIFI , NFK64012 EKX GI Pro WIFI
BULAŞIK MAKİNESİ

Vestel’in gün ışığının doğal koruyuculuğundan ilham alarak geliştirdiği bulaşık makinesi içerisine yerleştirilen Gün Işığı Teknolojisi, özel haznesinden yaydığı doğal ışık ile bulaşıkların artık daha hijyenik yıkanmasını sağlayıp, hem bulaşıklarda hem de makina iç yüzeyinde derinlemesine temizlik olanağı sağlamaktadır. Bu sayede bulaşık makinesi içerisinde kötü koku olmadan, ekstra hijyenik bir yıkama ile her eve sağlık ve hayat katıp, pırıl pırıl temiz bulaşıkların keyfini çıkarma fırsatını kullanıcılara sunmaktadır.

Bulaşık Makinesinde Gün Işığı Teknolojili Modeller: BM 10502 X GI Pro WIFI ve BM 8402 GI Pro WIFI

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Vestel’in gün ışığının doğal koruyuculuğundan ilham alarak geliştirdiği özel Gün Işığı Teknolojisi ile artık çamaşırlar daha hijyenik yıkanarak, derinlemesine temizlik her eve sağlık ve hayat katmaktadır. Çamaşır makinesi kapısına yerleştirilmiş hazneden çamaşırlar üzerine özel ışık vererek ekstra hijyenik bir yıkama gerçekleştiren bu teknoloji sayesinde, ek kimyasal dezenfektanlar kullanılmadan çamaşırlarda yüksek düzeyde hijyen sağlamaktadır. Farklı programları sayesinde her türlü çamaşır tipinde kullanılarak, çamaşır dışında kazan hijyenini de sağlamaktadır. (Program çeşitleri: Gün Işığı, Bebek Kıyafeti, Hızlı Gün Işığı ve susuz Gün Işığı) Susuz Gün Işığı Programı; Yıkamaya ihtiyaç duyulmadan sadece özel ışığıyla çamaşır hijyeni sağlamak için geliştirilmiştir. Su kullanılmadan çamaşırlara 29 dakika boyunca özel sterilizasyon işlemi uygulanır. Özel tambur hareketleri ile çamaşırların her yüzeyinin ışığa maruz kalması sağlanır. Gün Işığı Programı; Yüksek sıcaklı bir yıkama işleminin ardından 50 dakikalık özel bir sterilizasyon işlemi yapılır.

Çamaşır Makinesinde Gün Işığı Teknolojili Modeller: CMI 108142 G GI Pro WIFI ve CMI 98142 GI Pro WIFI

KLİMA

Vestel Gün Işığı InverterKlimalar, sahip olduğu ışın teknolojisi ile hijyen sağlıyor, çok kademeli filtreleme sistemiyle tertemiz bir ortam havası sunuyor. Gün ışığı teknolojisi hem iç ortamın hava kalitesini arttırıyor hem de iç ünite eşanjöryüzeyinin temiz kalmasını sağlıyor. Aynı zamandaiçerdiği 5 kademeli filtreleme sistemiyle ter temiz bir ortam havası sunuyor. 5 kademeli filtreleme sistemi : Toz Filtresi, CatechinFiltre, Koku Giderici Filtre, İyonizer, Gün Işığı Filtre

Klima Gün Işığı Teknolojili Model: NOVA INVERTER 12 A++ GI WIFI , NOVA INVERTER 242 A++ GI Pro WIFI, NOVA INVERTER 182 A++ GI Pro WIFI, NOVA INVERTER 122 A++ GI Pro WIFI ve NOVA INVERTER 092 A++ GI Pro WIFI
 

Son mesajlar

Üst