Soru Vestel neden kaliteli telefon üretmedi?

Bu konuyu okuyanlar

Nissan Laurel altima

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar selam vestel neden venusü kaliteli üretmedi? nedendir lütfen yazın

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Kaliteli telefon üretmeyi bilmiyor markalarımız. Zamanında kaliteli çıkan tek Türk malı telefon General Mobile GM 9 Pro'dur. Başka da yok.

Düzeltme: Ona da sözü verilen Android güncellemesi verilmedi. Android 10 almadı yani cihaz.

Nissan Laurel altima

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
41
Kaliteli telefon üretmeyi bilmiyor markalarımız. Zamanında kaliteli çıkan tek Türk malı telefon General Mobile GM 9 Pro'dur. Başka da yok.

Düzeltme: Ona da sözü verilen Android güncellemesi verilmedi. Android 10 almadı yani cihaz.
Bilgilendirici???

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Kaliteli üreterek kazanç sağlaması için her parçasını kendisi üretmesi lazım.

Her bileşeni siparişle getirtip toplayacaksa fiyatları fırlar. Vestel alacağına gider Samsung alırsın ondan iyi olur.

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,193
Parçaları kendi üretmiyor ki zaten.

Tek adam akıllı Türk markası General Mobile'dır. Onların da fiyat politikası berbat.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

Bence o da iyi değil. Discovery iyiydi.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Bence o da iyi değil. Discovery iyiydi.
Discovery'yi de hatırlıyorum. O da güzeldi fakat GM 9 Pro zamanına göre gayet fiyat performans bir telefondu. 2.000 TL olduğunu hatırlıyorum güzelim telefonun. Ekranı güzeldi, kasası güzeldi. Kamerası ayrı güzeldi. Hatta Tayyip'e özel bir tane bile yaptıklarını hatırlıyorum. :D