Verileri geri getirme

Bu konuyu okuyanlar

NurullahE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar

Size bir sorum olacaktı gerçekten bu konu hakkında acil yardıma ihtiyacım var. iPhone 7plus cihazımdan yaklaşıl olarak 2 hafta önce fotoğraflarımın bir kısımını sildim ayrıca son silinenlerden de kaldırdım. Herhangi bir iCloud veya iTunes yedeklemem de yoktu. Ama bildiğim kadarıyla cihaz 1 ay boyunca verileri saklıyormuş biz silmiş olsak dahi. Bana yardımcı olur musunuz lütfen ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğrafları özellikle nasıl geri getirebilirim?

Son düzenleme:

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Kardeş daha dün birebir aynı olay benim başıma geldi tek yapman gereken apple desteği araman durumu izah edince silinen fotoğraflarını tekrar sana gönderiyorlar. Ha şunu belirteyim, bizim icloud yedeğimiz vardı fakat yedeklerden de silmiştik ama senin hiç yedeğin yokmuş. Yedek yapmadığın için görebilirler mi göremezler mi emin değilim ama ara bi sor yine de

NurullahE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
apple destekle iletişime geçmeni tavsiye ederim
Yardımcı olamadılar

Kardeş daha dün birebir aynı olay benim başıma geldi tek yapman gereken apple desteği araman durumu izah edince silinen fotoğraflarını tekrar sana gönderiyorlar. Ha şunu belirteyim, bizim icloud yedeğimiz vardı fakat yedeklerden de silmiştik ama senin hiç yedeğin yokmuş. Yedek yapmadığın için görebilirler mi göremezler mi emin değilim ama ara bi sor yine de

Yardımcı olamadılar
Aradım onlarda çözüm bulamadı

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hmm o zaman dediğim gibi yedeklemediğin içindir. Şu an düşünüyorum da başka bildiğim bir yöntem yok belki çeşitli programlar yardımıyla oluyordur ama varsa öyle bir yöntem iphone larda olur mu bilmiyorum