Rehber Vergi iadesi ile al sat yaparak kazanç elde edin.

Bu konuyu okuyanlar

serkan50120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Selam ismim Serkan

Takashimaya bünyesinde yaklaşık 3 haftadır üyeyim şimdiye kadar 1500 TL ek kazanç elde ettim sizinle de bu sistemi paylaşmak istiyorum.

Öncelikle sistemin nasıl çalıştığını anlamak gerekiyor şöyle anlatayım ;
Takashimaya japon asıllı online alışveriş sitesidir gerekli araştırmayı yapabilirsiniz hisse değeri olan büyük bir şirket. Bu şirket vergiden muaf belirli ürünleri çevrimdışı satıyor ve online vergi muafiyeti sayesinde vergi iadesi alıyor, günde 1 kez vergi muafiyetinden yararlanabiliyorsunuz. Siteye girdiğinizde ürünü satın alıp satış süresi dolunca vergi iadesi komisyonu alıyorsunuz.
Günde 1 ürün alma hakkınız var ve belirtilen sürede ürün satılmamış olsa dahi ürününden kazancınızı elde ediyorsunuz.

Yatırım için tüm bankalarla anlaşması mevcut aynı zamanda papara ile işlem yapabiliyorsunuz ve Türkiye'de yakında bir şube açılacak.

Eğer yatırım yapıp vergi iadesi almak için paranız yok ise yatırımcı üyelere referans olarak da gelir elde edebilirsiniz.

Kendim şuan sistemi kullanıyorum ve ödemelerim sorunsuz şekilde hesabıma geliyor 100 kadar referans olduğum üye var ve sorunsuz çekimlerini alıyorlar.

Site size başlangıçta alttaki linkten üye olan herkese 20 TL veriyor

Yatırım ve çekimde herhangi bir sorun yaşarsanız beninle iletişime geçebilirsiniz.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,343
peki bu ne kadar güvenli?

serkan50120

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ekli dosyalar

• IMG_20210903_145340.jpg
    IMG_20210903_145340.jpg