Soru Vega 56 Kaç Watt Psu Gerekir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Arkadaşlar sistemimde vega 56 kullanacağım 2. El uyguna buldum kutusu dahi açılmamış bir şekilde . Ürünün performansı ortada zaten hiç bahsetmeyeceğim.
bende 500w psu var 8+8 pci girişi de var psu da bir sorun teşgil edermi sizce yeterli mi 500w ?
İşlemci tarafında 65TDP değerinde bir işlemci kullanacağım

utkuversus

Obrigado Number Ten!
Yönetici
Moderatör
210W TDP'si var. 500W güç kaynağı, 12 Volt kanalından kaç Amper veriyor? 225W TDP'ye sahip 390 vardı bende, 540W veren PSU ucu ucuna yetiyordu.

210W TDP'si var. 500W güç kaynağı, 12 Volt kanalından kaç Amper veriyor? 225W TDP'ye sahip 390 vardı bende, 540W veren PSU ucu ucuna yetiyordu.
Nerden öğrenebilirim kaç watt verdiğini model olarak 2.5 yıl önce @IDisaster
İn tavsiyesi ile gtx 1060 ı çok rahat besleyecek diye önerdiği ve aldığım Aerocool 500w 80+ var .
IDisaster e de galiba forum önermiş bana öyle söyledi . Gayet memnundum 1060 için de çok güzel yetiyordu fakat vega 56 için yetermi sizce ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeterli... Zaten almayı kafana koyduysan denemekten başka çaren de yok.
Yeterli mi gerçekten ? Çok teşekkür ederim ilginiz için .

Mustyyy

Profesör
İn tavsiyesi ile gtx 1060 ı çok rahat besleyecek diye önerdiği ve aldığım Aerocool 500w 80+ var .
IDisaster e de galiba forum önermiş bana öyle söyledi . Gayet memnundum 1060 için de çok güzel yetiyordu fakat vega 56 için yetermi sizce ?

550 alıp garantiye al bence

IDisaster

Doçent

Sana önerdiğim güç kaynağının 12w güç değerleri 440-450 . Gönül rahatlığıyla takabilirsin kartını . Çalışacağına emin olabilirsin :) kartın tdp değeri 210w