Vectorrr giderse ne olur ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Szayel

Profesör
Vector herşeye muhalefet diyebilirsiniz. Ama şöyle bir bakın forumda neredeyse intelci kalmadı. Adam araştırıyor soruşturuyor. Fazla hırslı davrandığı için bir dönem bende şikayet ettim kendisinden ama karşıt görüş olmazsa her şey standarda girer.

Ki bu adam bile amd tavsiye eder oldu :)Intel fan boy değil. Olsa da fark etmez ihtiyaç duyduğumuzda bilgisini paylaşıyor sonuçta. Yani bizden biri.

@VECTORRR dostum konudan şikayetçiysen senin adına bende raporlayabilirim. Aynı forum altındayız zamanımızı ve bilgimizi paylaşıyoruz. Karşı tarafı rencide eder mi etmez mi düşünülmeden açılmış başlık gerçekten çocuksu.

[bu arada şimdi bir düşündüm bir elin parmağını geçmeyecek düzeyde pc toplayan kişi var. sağdan soldan yapıştıranlar, hazır sistem kopyalayanları kastetmiyorum. sdn teknik adam eksikliği yaşıyor.]

Szayel

Profesör
@Zlatanerra,
Üslubun çok yanlış ve kaba. Forum kurallarına uyduğu sürece hiçbir sıkıntı yok. Uymadığı takdirde yolu açılır yetkililer tarafından.

Burada bilgisini karşılıksız paylaşan kişilere karşı tutumumuz daha iyi olmalı! Ben dahil herkesin kötülediği bir diğer teknoloji portalında vector gibi teknik bilgi paylaşımı yapan onlarca kişi var. Bizde ise sayılı.
Eksileceğimize, ahde vefa ile forumu da düşünmeli biraz. Forum olmasa bile vectoru. Sizin için böyle bir başlık açılsa kendinizi kötü hissetmez misiniz ? Empati kurun biraz.

Zlatanerra

Asistan
@Zlatanerra,
Üslubun çok yanlış ve kaba. Forum kurallarına uyduğu sürece hiçbir sıkıntı yok. Uymadığı takdirde yolu açılır yetkililer tarafından.

Burada bilgisini karşılıksız paylaşan kişilere karşı tutumumuz daha iyi olmalı! Ben dahil herkesin kötülediği bir diğer teknoloji portalında vector gibi teknik bilgi paylaşımı yapan onlarca kişi var. Bizde ise sayılı.
Eksileceğimize, ahde vefa ile forumu da düşünmeli biraz. Forum olmasa bile vectoru. Sizin için böyle bir başlık açılsa kendinizi kötü hissetmez misiniz ? Empati kurun biraz.
Üslubum yanlışsa yöneticiler cezasını verir.

Son mesajlar