Vdsl için port açtırma

Bu konuyu okuyanlar

Floow03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şu an Vodafone'yi kullanıyorum port vardı VDSL'e gecmek için basvurdum 1 hafta ne arayan oldu ne modem veren oldu. Ve başkası kaptı portu bende yazdım cumartesi günü iletisim bilgisi istedi Yusuf bey ve mesaj geldi.Arıza kaydı yerinden baktığımda şöyle bir şey çıkıyor bu nedir acaba?

Ekli dosyalar

• 20201102_173955.jpg
    20201102_173955.jpg
    22.6 KB · Görüntüleme: 157

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Elektrikçi aciyormus diye duydum olmassa yan binalara bak öyle dene olmadı superbox yada redbox kullan

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Elektrikçi aciyormus diye duydum olmassa yan binalara bak öyle dene olmadı superbox yada redbox kullan
Ya nasıl elektrikçi açıyor portu, sabahtan beri yanlış bilgilendiriyorsun insanları.

Port açılması için yeni saha dolabı yada herhangi bir abonenin aboneliğini sonlandırması gerekiyor.

Floow03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya nasıl elektrikçi açıyor portu, sabahtan beri yanlış bilgilendiriyorsun insanları.

Port açılması için yeni saha dolabı yada herhangi bir abonenin aboneliğini sonlandırması gerekiyor.
bizim port açıktı normalde türk telekom bi türlü gelmedi port değişikliği yapmaya

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
bizim port açıktı normalde türk telekom bi türlü gelmedi port değişikliği yapmaya
Türk Telekomun gelip değişikliği yapması gerekir eğer başvuru sırasında ilk siz varsanız portu size verirler, hatta port için başvurduğunuz da o portu size ayırmaları gerekiyor.

Floow03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türk Telekomun gelip değişikliği yapması gerekir eğer başvuru sırasında ilk siz varsanız portu size verirler, hatta port için başvurduğunuz da o portu size ayırmaları gerekiyor.
Vodafone adsl kullanıyorduk başvururken kadın 48 saat içinde modem teslimi yapılır falan dedi.1 hafta bekledik ne haber verdiler ne modem teslimi yaptılar.Sonra birgün bi kalktım port yok gözüküyor.Birisi almış galiba birisi bizden önce sıradaydı.Yada türk telekom kendi müşterisine öncelik tanıdı.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Çok kullanmayacaksan redbox al

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Modem telefondan 2.5 kat iyi çekiyormuş googledan bak biri almış oradan gordum
Ya kardeşim şakamısın sen? Şu saçma önerileri bırak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vodafone adsl kullanıyorduk başvururken kadın 48 saat içinde modem teslimi yapılır falan dedi.1 hafta bekledik ne haber verdiler ne modem teslimi yaptılar.Sonra birgün bi kalktım port yok gözüküyor.Birisi almış galiba birisi bizden önce sıradaydı.Yada türk telekom kendi müşterisine öncelik tanıdı.
TT alt yapısı ise Türk telekom kendi abonesine öncelik tanımış olabilir, tekrardan bir başvuru yapın.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
İ see in internet okay?
Kardeş 14 yaşında olunca ben bilmiyorum internette gördüklerimi diyorum diye bir şey yok. Bilmiyorsan yorum yapma. Saçma sapan şeyler söylüyorsun. İngilizce yazınca HAWLİ olmuyorsun bunu da bil.

TT altyapısı anladığım kadarıyla. Siz Vodafone'ye başvurduğunuz için onlara anca ulaşmıştır diyeceğim ama 1 günde ulaşır. Bence ilgilenemediler ya da tam ilgilenecekken port kapıldı.

Floow03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeş 14 yaşında olunca ben bilmiyorum internette gördüklerimi diyorum diye bir şey yok. Bilmiyorsan yorum yapma. Saçma sapan şeyler söylüyorsun. İngilizce yazınca HAWLİ olmuyorsun bunu da bil.

TT altyapısı anladığım kadarıyla. Siz Vodafone'ye başvurduğunuz için onlara anca ulaşmıştır diyeceğim ama 1 günde ulaşır. Bence ilgilenemediler ya da tam ilgilenecekken port kapıldı.
29 ekim tatili girdi araya ondanda olabilir

Floow03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neyse ben port açtırabilirsem tekrardan gidip direk bayiden başvurayım

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Ne anlaması ya? Hiç bilmiyor bence sadece HAWLİ olmak için yazıyor.
Yazdığım saçma önerilerde bulunma fakat o farklı bir anlamıda var tabii. Ben anladığım konulara yazarım, genellikle bilgisayar bölümünde çok nadir görürsünüz beni. Arkadaş bilmediği konularda mesaj kasıp kullanıcıyı yanlış yönlendiriyor.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yazdığım saçma önerilerde bulunma fakat o farklı bir anlamıda var tabii. Ben anladığım konulara yazarım, genellikle bilgisayar bölümünde çok nadir görürsünüz beni. Arkadaş bilmediği konularda mesaj kasıp kullanıcıyı yanlış yönlendiriyor.
Hocam olmuyor ama. PC konularına cevap yazmayan biri bilgisiz demekmiş @Ümit Çöçü değil mi?
Hadi bilgisiz de yasin hocama da?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
O konularda bilgisizim evet, o yüzden fazla anlamadığım konulara girip boş mesaj kasmaya çalışmıyorum. ?
Hayır yanlış anladınız. PC konularına cevap yazmayınca her konuda bilgisiz sayılıyormuşuz. Özelden öyle diyor bana.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hayır yanlış anladınız. PC konularına cevap yazmayınca her konuda bilgisiz sayılıyormuşuz. Özelden öyle diyor bana.
Haa, ne alaka ya? Herkes her konuda bilgili olacak diye birşey yok. Ben telefon iss anlarım sen bilgisayar anlarsın herkesin ilgilendiği alan farklıdır.

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Evde internet yokken bakmıştım birkaç siteye orda port actirin diyorlardı yoksa neden yazıyım? Hem ben port actirmayi duyduğum için geldim bu konuya ama sizde çok abarttiniz be
Sadece bu konuya göre mi? Farklı bir konuda da bilmeden yazıyorsun. Demekki anlamıyorsun insanları da yanlış yönlendirme daha çok anladığın konulara yorum yap.

Son mesajlar