VDownloader 3.0.720

Bu konuyu okuyanlar

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Web.png

Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirmek için kullanabileceğiniz, video bilgilerine kolayca ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir video indirme aracı olan VDownloader dilerseniz indirdiğiniz videolar için format dönüştürme işlemi de yapabiliyor.

İçerisindeki FLV oynatıcı ile indirdiğiniz flash video dosyalarını (*.flv) yine VDownloader üzerinden oynatabileceğiniz gibi programın sahip olduğu sekmeli ve basit arayüz ile tarayıcı sekmesini açabilir ve yine program üzerinden video sitelerinde veya dilediğiniz başka sitelerde web keyfini sürmeye devam edebilirsiniz.

İnternet üzerinden video indirme konusunda gerekli temel seçenekleri bulabileceğiniz gibi size proxy desteği gibi birçok yardımcı özellikler de barındıran program video izleme ve video arşivleme tutkunları için mükemmel bir araç diyebiliriz.

VDownloader ile video dosyalarını kaydedebileceğiniz formatlar;

AVI, MPG, iPOD/iPHONE, PSP, 3GP, NOKIA N8x0, VCD, SVCD, DVD, FLV ve MP3 (sadece ses)
Platform: Windows XP/2003/Vista/7

http://vdownloader.com/

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Çok yararlı oluyor özellikle eğitim videolarını kullanıp aynı formatlarda arşivliyorum. Bazen de çizgi filmler, çeşitli eğitici videolar indiriyorum kreş için. Öğretmenleri dvd player ve vcd player dan izleyebilme, izletebilme imkanına sahipler :) Format neymiş siz karar verin :)