Vatan Computerden Alınan Samsung A02S

Bu konuyu okuyanlar

HasanHüseyin372

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba annem tam bir fotoğraf çekme düşkünü telefonuda öok eskidi bizde media marka falan baktık oppo a15 gördük aklımıza yattı tam alıcaktık annem vaz geçti vatana gittik orda tam oppo a15 i alırken kadın geldi hangi telefon arasında tercih yapıyorsun dedi bende dedimki samsung a02s ve oppo a15 arasında kadın samsung u tavsiye etti aldık kamera b0k gibi kusura bakmayın ben bunu hemen 1 gün ardındna iade etmek istiyorum telefonu biz kurmadık ordkai adam aldı adam kurdu vicdan azabı çekiyorum 2600 lira para az değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar öncelikle merhaba annem tam bir fotoğraf çekme düşkünü telefonuda öok eskidi bizde media marka falan baktık oppo a15 gördük aklımıza yattı tam alıcaktık annem vaz geçti vatana gittik orda tam oppo a15 i alırken kadın geldi hangi telefon arasında tercih yapıyorsun dedi bende dedimki samsung a02s ve oppo a15 arasında kadın samsung u tavsiye etti aldık kamera b0k gibi kusura bakmayın ben bunu hemen 1 gün ardındna iade etmek istiyorum telefonu biz kurmadık ordkai adam aldı adam kurdu vicdan azabı çekiyorum 2600 lira para az değil
İade etmese bile Değişim yapsa olmuyprmu abi o kadına hakkımı helal etmiyorum oppu a15 o telefondan katkat iyiydi 2dk da insanın kafasını çeldi götürdü

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Bir telefona karar verince oradaki çalışanların önerisini dikkate almayın. Bize de ablam için yıllar önce galiba teknosa'ydı, adam tuhaf bir markada ısrar etti övdü vs vs. İskillenip ciktik ordan. Baska yerden baska marka aldik.
İade süresi olur, hemen degisin vakit kaybetmeden. Süreyi uzatmaya çalışırlar vs diye mağazaya gidip değişin. Kibar davranmayin ayrıca. Onların Tatlı tatlı konuşup ikna etmek ve değişim veya iadeyi önlemek genel işlerinden biri çünkü :)