Rehber Vatan Bilgisayar'da bazı markaların sürekli kötülenmesi.

Bu konuyu okuyanlar

kafkasli1

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Vatan Bilgisayar dan 1 sene içinde 2 adet telefon aldık, fakat çalışanlar 2 seferde de, Samsung ile General Mobile firmasını kötülemek için elinden geleni yaptılar, ısrarla oppo satmak için de çok uğraşıyorlar.

niyazi5859

Profesör
Reaksiyon puanı
4,341
Vatan Bilgisayar dan 1 sene içinde 2 adet telefon aldık, fakat çalışanlar 2 seferde de, Samsung ile General Mobile firmasını kötülemek için elinden geleni yaptılar, ısrarla oppo satmak için de çok uğraşıyorlar.
Benim bildiğim kadarıyla belirli ürünlerden belirli sayıda satmaları gerekiyor.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
343
hocam çok net konuşuyorum onlar kendi çıkarları için konusuyorlar general mobile okeyimde oppo ellerinde fazla kalmışdır kampanya vs yaparlar kakalarlar garnatide ilgilenmez elinizde kalır

Utku92

Profesör
Reaksiyon puanı
2,580
hocam çok net konuşuyorum onlar kendi çıkarları için konusuyorlar general mobile okeyimde oppo ellerinde fazla kalmışdır kampanya vs yaparlar kakalarlar garnatide ilgilenmez elinizde kalır
Kesinlikle kardeşim 2 ay çalıştım kendi gözlerimle gördüm. Hepsi çıkarı için herşeyi yapacak hale gelmişler. Media Markt daydım şimdi sürekli aynı şeyi yazıyor diyenler olacaktır ama herkes bilsin görsün istiyorum. Hepsi dolandırıcı yatacak yerimiz yok diyen çalışanlar gördüm. Her gün hepsi de alacakları primin hesabını yapıyorlar. Öyle müşteriye nazik davrandıklarına bakmayın. Para için herşeyi yaparlar.

Ali Cann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Kesinlikle kardeşim 2 ay çalıştım kendi gözlerimle gördüm. Hepsi çıkarı için herşeyi yapacak hale gelmişler. Media Markt daydım şimdi sürekli aynı şeyi yazıyor diyenler olacaktır ama herkes bilsin görsün istiyorum. Hepsi dolandırıcı yatacak yerimiz yok diyen çalışanlar gördüm. Her gün hepsi de alacakları primin hesabını yapıyorlar. Öyle müşteriye nazik davrandıklarına bakmayın. Para için herşeyi yaparlar.
He yine vatan’ın mağazasına gittim Apple Watch bakmaya hemde bir modelleri inceleyecektim. Adam geldi nasıl yardımcı olabilirim diye. Sonra durumu anlattım. Se bakmak istediğimi. Sonra başladı anlatmaya. Sürekli se modelini kötülüyor. Yok efendim sürekli sorun çıkartıyormuş yok bilmem ne oluyormuş. İllaki series 7 bak diye zorlamaya başlayınca bende sinirlendim ve çıktım. Üstelik adamın hiçbir şeyden anladığı yoktu.

Utku92

Profesör
Reaksiyon puanı
2,580
He yine vatan’ın mağazasına gittim Apple Watch bakmaya hemde bir modelleri inceleyecektim. Adam geldi nasıl yardımcı olabilirim diye. Sonra durumu anlattım. Se bakmak istediğimi. Sonra başladı anlatmaya. Sürekli se modelini kötülüyor. Yok efendim sürekli sorun çıkartıyormuş yok bilmem ne oluyormuş. İllaki series 7 bak diye zorlamaya başlayınca bende sinirlendim ve çıktım. Üstelik adamın hiçbir şeyden anladığı yoktu.
Gözümün önünde kadının birine macbook air m1 8gb satmışlar. Kadın raminin artırıldığını sanıyor satış yapan çalışan yanlış bilgi vermiş. Bende artırılamıyor anakarta lehimli oluyor dedim çocuk beni susturdu. Sus çaktırma falan diye. Kadına dedi yok efendim artırılıyor arkadaş yanlış biliyor dedi bende sesimi çıkarmadım. Sonra bana geldi oğlum sen napıon kaç bin TL lik satış yaptık elimden alacaktın dedi.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
733
Teknosa, mediamarkt, vatan.. bu mağazalardaki çalışanların çoğu aynı. Kendi kârı için müşteriyi kullanır

Reaksiyon puanı
431
Bana da internet sitelerinde stokta olan bilgisayarın ellerinde kalmadığını hiçbir mağazada da stoğunun olmadığını söylemişti andavalın biri dedim ki stokta yoksa neden sepete ekle olsun ki kalktım müşteri hizmetlerini aradım dediler siparişte son bir tane kalmış sipariş edebilirsiniz mağazadaki andaval etsen de gelmez iptal olur siparişin demişti.
Valla kalktım sipariş ettim misler gibi de geldi sorunsuz.Oraya gittiğim zaman he he diyorum ama hiç onları dinlemem çünkü gerçekten bir halttan anlayanı çok nadirdir.

Yahya Furkan

Profesör
Reaksiyon puanı
907
O yüzden internetten araştırıp öyle mağazadan alın. Bana Redmi Note 8 Pro yerine Huawei Mate 20 Lite satmaya çalıştıklarında ayıkmıştım. Geçenlerde de Philips marka televizyon alacakken çalışanın biri Grundig önerdi, övdükçe övdü.

Mağazaya girince yanınıza gelen çalışanlara bakıyoruz diyip başımızdan savmak en iyisi.