Vatan Bilgisayar'da %20 İndirim

Bu konuyu okuyanlar

Ecevit BIKTIM

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
30 Mart 2010 Salı günü Vatan Bilgisayar'a gelenleri çok özel bir sürpriz bekliyor. Tüm ürünlerde sunulan %20 indirim avantajından Worldcard sahipleri 8 taksitte yararlanabiliyorlar.

Vatan Bilgisayar'dan sürpriz var. 30 Mart 2010 Salı günü Vatan Bilgisayar mağazalarına gelenler World'e özel 8 taksitte tüm ürünlerde %20 indirim avantajından yararlanabiliyorlar (Yıl Boyunca Kazandıracak Avantajlar).
Kampanya tüm Vatan Bilgisayar ve Vatan Notebook mağazalarında geçerli. vatanbilgisayar.com adresinden ulaşabileceğiniz Vatan Bilgisayar web sitesi ya da 2124445656 çağrı merkezinden yapacağınız alışverişlerde de kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.

vatan11269953164.jpg
Bu kampanya Vatan Bilgisayar ve Vatan Notebook mağazalarla birlikte web sitesi ve çağrı merkezi üzerinden yapılan satışlarda da geçerli.

Vatan Bilgisayar'da tam ihtiyacınız olan ürünü seçmek çok kolay. Tüm Vatan Bilgisayar şubelerindeki uzman satış danışmanları, ihtiyaçlarınızı dinliyor ve gereksiniminize en uygun çözümün hangisi olduğu konusunda sizi yönlendiriyorlar.
Böylece doğru teknolojiyi seçmek için teknoloji uzmanı olmanız gerekmiyor ve bütçenize en uygun alışverişi kolaylıkla yapabiliyorsunuz (İndirim Kodunun Sonu mu Geliyor?).
:: En çok hangi teknoloji mağazasını tercih ediyorsunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

eterno

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fiziksel mağaza: Electroworld, mecbur kalırsam Teknosa.
Sanal mağaza: Webdenal, Hızlıal, Hepsiburada.

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Vatan Bilgisayar'dan Gözü Kapalı Alırım Her Türlü Ürünü
10 un Üzerinde Alişverişim Oldu Ve Hiç Yanıltmadılar Beni!

İndirimleride Çok Çok Güzeldir Ürün Almak İsteyen Arkadaşlarada Şiddetle Tavsiye Ederim!

:: En çok hangi teknoloji mağazasını tercih ediyorsunuz?

Vatan Computer

Vendetta_

Müdavim
Reaksiyon puanı
75
vatandan parça alırım doğrudur
ama bir daha teknik servisine götürmek mi? ASLA

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
En çok hangi teknoloji mağazasını tercih ediyorsunuz? Vatan Bilgisayar'ı tercih ediyorum...

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Tabiki vatan computer.