vatan bilgisayar yardım

Bu konuyu okuyanlar

umuttubaran

Öğrenci
Arkadaşlar yarın kısmetse vatan bilgisayardan 6s plus 16 gb alıcam. Webde ki fiyatına aldanmak istemiyorum. Fiyatı ne kadardır. Belli miktar peşinat verip geri kalanını taksit yaptıra biliyor muyuz.2500 Tl taksitte faiz oranı sıfır diye duymuştum. bu 12 24 36 içinde geçerli mi. Detaylı bir bilgi verebilecek varmı. yardım edin lütfen.

Erkngms

Öğrenci
Kardeşim bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla Vatan - Bimeks gibi yerler taksit yapmıyor böyle Evkur gibi açık hesap yerler taksit yapıyor vatan tek çekimde bitiriyor işi

umuttubaran

Öğrenci
Hayır ya odeabank veya İng bank anlaşmasıyla kredi tarzında yapıyorlar. Ama detayını bilmiyorum. Bilmeden de ilçeden 70 Km uzaklıktaki merkeze gitmekde istemiyorum.

bir kısmını peşin verip bir kısmını banka kredisi ile taksitli ödeyebilirsin sana bir kart veriyorlar o kart ile her ay atm den yatırıyorsun parayı fakat faiz alıyorlar yaklaşık 10 tl de 70 80 tl felan olması lazım

berkayztr

Öğrenci
Bir kısmını peşin geri kalanı taksit yapılabilir, 9 ay taksitte faiz olmuyor 9 ayı geçtikten sonra 12-24-36 gibi taksitlerde faiz işleniyor :) Şimdiden hayırlı uğurlu olsun

umuttubaran

Öğrenci
malesef bütçem o yönde. 6s 64 alıp sarj konusunda pişman olmka istemiyorum. en azından 16 gb nin bulut alternatifi var

SDN Son Haberler

Son mesajlar