Varsayılan tarayıcı nasıl değiştirilir?

Bu konuyu okuyanlar

mertomrg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bilgisayarımın ana tarayıcısı microsoft edge, bunu google chrome olarak nasıl değiştirebilirim?

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Görev çubuğundaki arama bölümüne varsayılan uygulamalr diye aratıp tıklarsanız açılan ekrandan değiştirebilirsiniz.
Ekran Görüntüsü (358).png

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hocam çoğu insan Google Chrome'un daha iyi olduğunu düşünür. Sanırım Internet Explorer'ın yarattığı itibar ile alakalı bu.
Olabilir Chrome' de kullandım ama Microsoft Edge' nin son halini görene kadar. İE o kadar da kötü değildi bence. Edge şu an gayet iyi ve hafif. Chrome RAM' dan çok yiyor. Edge o kadar değil. Ben hali hazırda Edge' yi kullanıyorum ve memnunum.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Olabilir Chrome' de kullandım ama Microsoft Edge' nin son halini görene kadar. İE o kadar da kötü değildi bence. Edge şu an gayet iyi ve hafif. Chrome RAM' dan çok yiyor. Edge o kadar değil. Ben hali hazırda Edge' yi kullanıyorum ve memnunum.
Hocam Internet Explorer'ın sorunu, Flash Player eklentilerini düzgün çalıştıramaması, ayrıca diğer tarayıcılara nazaran daha yavaş çalışması. Yoksa o da çok vasat bir tarayıcı sayılmaz.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hocam Internet Explorer'ın sorunu, Flash Player eklentilerini düzgün çalıştıramaması, ayrıca diğer tarayıcılara nazaran daha yavaş çalışması. Yoksa o da çok vasat bir tarayıcı sayılmaz.
Son zamanlarda düzelmişti ama rakiplerinin gerisinde kaldı. Edge' de hepsi nizami olarak var ve iyi çalışıyor.