Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.

Bu konuyu okuyanlar

TakeOne

Doçent
Katılım
29 Nisan 2006
Mesajlar
560
Reaksiyon puanı
5
Puanları
18
Terör her yerdedir. Okulda, mecliste, sahnede, ekranda, üniversitede, internette, gazetede, partide, meydanda, koltukta velhasıl her yerdedir.

Artık bu vakanın bir Türk ve Kürt çatışmasına dönmeden devletimizin stratejisini değiştirme zamanı gelmiştir. Gerçek demokrasi, gerçek insan hakları anlayışı, insanın en doğal hakkını, yaşama hakkını elinden alan terör ile mücadeledir. Bununla tam mücadele edilmediği sürece, bu uğurda can veren şehitlerimizin elleri iki yakanızda olacaktır.Gerçek Aydın ve Siyasilerin dikkatine;Bu ülke hepimizin. Kırmızı çizgilerin belirlenmesi için,
Şehit cenazelerinin olmaması için,
Elsiz, ayaksız, ama gaziler görmemek için,
Çocuklarımızın aydınlık yarınları için,
Kentte, kırsalda huzur için,
Milli servetlerin eriyip gitmemesi için,
Dünya devletlerinin kuklası olmamak için,
Ülkemizde Vietnam sendromu yaşamamak için,
Teröre yenilen devlet olmamak için,
Uyuşturucu ve silah ülkesi olmamak için,
Yolsuzluk ve yoksulluk ülkesi olmamak için,
Yeni bir Kurtuluş savaşı yaşamamak için,
Dünya devletleriyle yapılan bu savaşı kaybetmemek için.
Bu belanın köküne kibrit suyu dökün. Terörle Mücadele Müsteşarlığı istiyoruz.

Unutmayın ki AB-D hariç ulusumuz hem de tüm vicdan sahibi devletler yanımızda olacaktır diyorum. Yeter ki davanızı iyi anlatın.Önerilerilerim;Başbakanlığa bağlı TMM’ yi kurun, özel imtiyaz ve süper yetkilerle donatın. Her kurumdan konunun uzmanlarını atayın. Askeri, psikolojik, istihbarı ve sosyal açıdan hareketlerle, faaliyetlerle top yekun, devlet – millet el ele bu teröre birlikte dur diyelim. Ülkemize yapılan bu dolaylı savaşa bir son verelim.Yurt içi ve yurt dışı tüm legal, illegal oluşumları, kuruluşları ( parti, sendika, dernek, vakıf ) şirketleri ve propaganda araçları ( radyo, tv, gazete, internet sitesi, dergi ) tüm oluşumlarına, tüm faaliyetlerine son verin. Yurt dışındakilere baskılar uygulayın. İşinize o kadar inanmış ve cesaretler yapın ki, herkes karalılığınızı görsün. Destek veren tüm kuruluş, grup, sahışları deşifre edin. Kökü isterse meclis koridorlarına, AB-D ye uzansın, bu alanda ülkelerle yeni anlaşmalar yapın. Medya ile, konferanslarla ve diğer iletişim araçları ve faaliyetleri ile, halkla iletişim kurun. Bu alanda sivil toplumu destekleyin. Gerekirse bunlar için Terörle mücadele vergisi koyun, razıyız.Fakat bu virüsü vücudumuzdan atın. Bu bütün Türk milletinin yanında, AB-D hariç tüm devletler arasında destek görecektir. Yoksa olan yine Türk ulusuna olacaktır. Biz binlerce yıldır bu topraklarda kaynaşmış bir kütleyiz ve biliriz ki bu topraklar kanlıdır, acı vardır hamurunda. Ama bu millete yeniden Kuvva-i Milliye destanı yazdırmadan, önümüze konan sevr dayatmalarına baş eğmeyin. Milletin vekillerine sesleniyorum. Bu bizim en doğal hakkımızdır. Türk milletinin yaşama halkına sahip çıkın.Varlığım TÜRK varlığına armağan olsun.Saygılarımla.

TakeOne


 

ahmet347

Asistan
Katılım
8 Ekim 2007
Mesajlar
146
Reaksiyon puanı
0
Puanları
0
kimin aydın, kimin vatan haini oldugu şimdiden sonra belli olacak.
 

Son mesajlar

Üst