Van İçin Tek Yürek - Ortak Canlı Yayın

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Yuvarlak hesap 62 milyon lira toplandı.

Allah razı olsun herkesten...

---------- Post added at 03:20 ---------- Previous post was at 03:02 ----------

Birisi son anda 10 Milyon Dolar yardım yaptı ama ulaşamadılar ona. Gerçekten verdiyse helal olsun.

Bu toplanan paralara bazı yardımlar daha dahil değilmiş. 62 milyonun çok daha üzerinde dedi Beyaz.

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Kanal D’nin başlattığı, ardından da çığ gibi büyüyen "Van İçin Tek Yürek" yardım kampanyasında 62 milyon TL'lik rekor bağış toplandı.

KanalD haber sitesinden alıntı yukarıdaki metin.
Rekor derken neyi kastediyorlar anlamadım.
15-20 Kanalın bir araya gelerek topladığı miktara Rekor diyorlarsa ; Samanyolu haber grubunun topladığı 65 Miyon ne oluyor ??

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
ilk mesajınız yetti tanımama, selametle

Takdir etmek yerine şikâyet ediyor olmanız sizi tanımamıza yeterde artar bile. Yardım edemiyorsanız da hiç olmasa edenleri takdir edin.

Allah Allah bak sen şu işe 25 kelimeden oluşan bi cümleyle beni tanıdınız öylemi .
E Vallahi bravo ! Sizin gibilerede çok ihtiyacı var bu memleketin , aman eksilmeyin !!!
Sanki herkes aynı görüşe , aynı fikirde mütabık olmak zorunda ,
Değilim !!!
Kendi kendilerine bi paradoks yapmalar bi tripler ne oluyor yahu .
Ne cüretle , hangi sıfatla yargılama , eleştirme hakkını buldunuz kendinizde .
Kimsiniz siz yahu kim olarak konuşuyorsunuz kim olarak hüküm veriyosunuz . Saygılı olmayı öğrenin önce !!!

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
yardım eden herkesten allah razı olsun yardımın büyüğü küçüğü olmaz rekoruda olmaz bende en büyük yardım rekorunu kadıköy belediyesi yardım çadırına vana gönderilmesi için yardımda bulunan KAĞIT TOPLAYAN GENÇ KARDEŞLERİMİZ EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZ yapmıştır.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Allah Allah bak sen şu işe 25 kelimeden oluşan bi cümleyle beni tanıdınız öylemi .
E Vallahi bravo ! Sizin gibilerede çok ihtiyacı var bu memleketin , aman eksilmeyin !!!
Sanki herkes aynı görüşe , aynı fikirde mütabık olmak zorunda ,
Değilim !!!
Kendi kendilerine bi paradoks yapmalar bi tripler ne oluyor yahu .
Ne cüretle , hangi sıfatla yargılama , eleştirme hakkını buldunuz kendinizde .
Kimsiniz siz yahu kim olarak konuşuyorsunuz kim olarak hüküm veriyosunuz . Saygılı olmayı öğrenin önce !!!

Unutma Pınar, cümleler kişiliğin bir özeti. :)

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Unutma Pınar, cümleler kişiliğin bir özeti. :)

İnsanları yüzyıllardır tanımak için binlerce bilim dalı yapılmış .Boşuna demekki . Benim canım forumumun hayli üstün ve çok duyarlı üyeleri var . Kanıtlayın kendinizi dünyaya !
Kişiliğimden kime ne ! Ya bu ne kabalık istediğimi düşünürüm istediğimi izlerim hayret bişey .

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Kişiliğimden kime ne ! Ya bu ne kabalık istediğimi düşünürüm istediğimi izlerim hayret bişey .
Dediğinde haklı olabilir, fakat (yada belki) sen milleti kaba sandığın için bu tarz cümleler kuruyorsun. Biraz yazdıklarını oku.

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Bütün kargo firmaları ücretsiz taşımayı bırakmışlar şerefsizler, kutular elde kalıyordu az daha.

Adam birde demesin mi 3 tır kaldırdık yetmez mi? Yüzsüzlüğe bak..

PTT ise sadece Van Valiliğine yolluyor, onda da ise sıfır kullanılmamış malzeme,eşya,giyecek cartu curtu istiyor.

Yardımın bile b*ku çıktı. Bunlar yüzünden.

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bütün kargo firmaları ücretsiz taşımayı bırakmışlar şerefsizler, kutular elde kalıyordu az daha.

Adam birde demesin mi 3 tır kaldırdık yetmez mi? Yüzsüzlüğe bak..

PTT ise sadece Van Valiliğine yolluyor, onda da ise sıfır kullanılmamış malzeme,eşya,giyecek cartu curtu istiyor.

Yardımın bile b*ku çıktı. Bunlar yüzünden.

Sen o 3 tır kaldırmanın maaliyetini hesaplarmısın :) . Elinden geldiğince yaptılar demek ki . Eve lazım olan camiye haram derler :) Allah razı olsun !

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Sen o 3 tır kaldırmanın maaliyetini hesaplarmısın :) . Elinden geldiğince yaptılar demek ki . Eve lazım olan camiye haram derler :) Allah razı olsun !
3 tırın maliyetin de ne var ki?
Koskoca holdingleşmiş kargo firmalarının akaryakıt masrafları koyar mı?
1.200 km'de 900 l mazot yakarlar. O da 1-1,200 bin tl eder.
Kimbilir bu yardımlar için devletten destek bile almıştır..

Merak etme eve lazım değil, camiiye de haram değil ! Üniversite de toplanan yardımlar bunlar! Arkadaşımız akrabalarını ve erkek arkadaşını kaybetti bu deprem de !

İnsanlık ölmedi..

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
3 tırın maliyetin de ne var ki?
Koskoca holdingleşmiş kargo firmalarının akaryakıt masrafları koyar mı?
1.200 km'de 900 l mazot yakarlar. O da 1-1,200 bin tl eder.
Kimbilir bu yardımlar için devletten destek bile almıştır..

Merak etme eve lazım değil, camiiye de haram değil ! Üniversite de toplanan yardımlar bunlar! Arkadaşımız akrabalarını ve erkek arkadaşını kaybetti bu deprem de !

İnsanlık ölmedi..

Holdingmiş haha :) Pabucumun holdingi :D . Tuvalet kağıdı alırken bile 100 yerden fiyat alıyolar be . Sen onlardaki cimriliği bilsen öyle demezsin . :) Fenerbahçe kartı olana % 15 indirim yapıpta . Siirtteki kimsesiz torununa içlikle , bisküvi gönderen hatice teyzeye indirim yapmayan yerlerden söz ediyoruz :) . Ben yıllarca sektörde çalıştığım için şaşırdım :)

muratteas

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Elinden geldiğince yaptılar demek ki . Eve lazım olan camiye haram derler :)

Holdingmiş haha :) Pabucumun holdingi :D . Tuvalet kağıdı alırken bile 100 yerden fiyat alıyolar be . Sen onlardaki cimriliği bilsen öyle demezsin . :) Fenerbahçe kartı olana % 15 indirim yapıpta . Siirtteki kimsesiz torununa içlikle , bisküvi gönderen hatice teyzeye indirim yapmayan yerlerden söz ediyoruz :) . Ben yıllarca sektörde çalıştığım için şaşırdım :)

Allah aşkına ben ne diyorum sen nereye çekiyorsun. Bir tek sen çalıştın sen iyi biliyorsun, tamam. İlk alıntıda ki lafların bana oldukça yardımcı oldu, anlamam da herşeyi.

Silence

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Allah aşkına ben ne diyorum sen nereye çekiyorsun. Bir tek sen çalıştın sen iyi biliyorsun, tamam. İlk alıntıda ki lafların bana oldukça yardımcı oldu, anlamam da herşeyi.

Murat gidip öfkeni başkasına kusarmısın . Ne olsun istiyorsun . Yapmışlar teşekkür ederim demek yerine koca holdingde bilmem ne . Sadece yakıt maaliyeti var sanki . 2 ay 3 ay maaş veremedikleri oluyo be . Siz biliyosunuz herşeyin en iyisini .

Amaan yaa sizlemi uğraşım he he öyle . Ne haliniz varsa görün .