"Van Gölü Canavarı" geri mi döndü?

Bu konuyu okuyanlar

ARAP65

Asistan
Tatvan-Van seferini yapan Orhan Atliman isimli feribotun kaptan ve personeli, ''Van Gölü canavarını'' gördüklerini iddia ettiler.

Van'da yıllardan beri gündemde olan, Gevaş ilçesinde maketi bile yapılan ''Van Gölü Canavarı''nın, Tatvan-Van seferini yapan, ''Orhan Atliman'' isimli feribotun kaptan ve personeline kendini gösterdiği ileri sürüldü.
Tatvan-Van seferini yapan feribot ikinci kaptanı Necdet Acar, Van Gölü canavarını gördüklerini söyledi.

Acar, bugüne kadar Van Gölü'nde inci kefali dışında yaşayan canlının olmadığına inandıklarını belirterek, ''Ben, üçüncü kaptanımız Maşallah Baldır ve diğer personelimiz, kaptan köşkünde oturuyorduk. Gölde tam yol ilerlerken, ilçemiz sınırları içerisinde Zin Burnu (POR) diye adlandırdığımız yerde, yaklaşık 2 mil uzaklığımızda, üzerimize hızını anlatamayacağım bir cismin geldiğini fark ettik.

Başta bunun bir hız teknesi olduğunu düşündük. Ben ve arkadaşlarım, kendi aramızda teknenin bu saatte gölde ne aradığını ve yapısını tartışmaya başladık. Tam bunu konuşurken, kamaramızda bulunan dürbünle cismi izlemeye başladık. Bize doğru gelen cismin geçmişte anlatılan yaratık olan Van Gölü canavarı olduğunu düşünmeye başladık. Yanımızda bulunan cep telefonlarıyla görüntüyü kaydetmeye çalışsak da güneşin dik ışıklarından dolayı net bir görüntü alamadık''dedi.
Acar, çok büyük bir balinaya benzeyen yaratığın her suya batıp çıktığında bir tekne kadar dalga oluşturduğunu, daha önce kendisinin bu tür şeylere
inanmadığını, ancak gördüklerinden sonra gölde büyük bir yaratığın yaşadığına inandığını söyledi.

arkadaşlar van gölü canavarı hakkında ne düşünüyorsunuz. yorum yaparsanız sevinirim. :}
 

muhtar55

Öğrenci
Büyük ihtimalle iri kıyım bir yaban domuzunu cenever sanıyorlar yada reklam olsun adımızı duyuralım falan diye heralde. Bilirsiniz abd ve ingiltere gibi ülkelerin böyle şeyleri meşhurdur. Abd de ufo çoktur, ingilterede su yaratıkları vs. Sonuç olarak onlar bu şekilde turist çeker ve hediyelik eşya, düzmece görüntüler, muhtelif yaşam malzemelerini satar geçimlerini sağlarlar.
 

tugbagaleri

Profesör
Bu canavarın eti yenirmi cogaltıp (tabi kenditüründen ) çiftlik kursak yenibir sektor acssak ek gelir olayına girsek nedersiniz iyi aklıma geldi helal bana...
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst