Oyun Valorant'ın Yeni Haritası Riot Games Tarafından Tanıtıldı

The Judge

bmbozbey
Yönetici
Moderatör
5e8c669a66a97c624b7e7ec2.jpg

Riot Games, resmi VALORANT Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda oyuna gelecek 5. haritayı gösterdi.

Karlı bir bölgede yer alacak olan haritanın ismi ise Icebox olarak belirlenmiş.
Karlı bir atmosfere sahip olacak harita, videodan görebildiğimiz kadarıyla buzullarda bir liman üzerinde oyuncuların 5'e 5 kapışacakları bir yer olacak. Harita, VALORANT'ın 5. haritası olacak

Valorant Türkiye Twitter hesabından yapılan o paylaşım:

Icebox haritası, 13 Ekim günü yayınlanacak 1. Bölüm 3. Kısım'la birlikte oyunculara sunulacak.

26¥¥26

Profesör
LoL ve CS:GO karaışımı bir oyun ikisinide severdim bu yüzden Valorant çok güzel geliyor bana.

IDisaster

Profesör
RİOT gamesin beğendiğim ve bu işi yapıyorlar dediğim tek nokta güvenlik...

Hileye rastlamanız o kadar düşük ihtimal kii

Lol de sadece script, fazlasını göremezsiniz. Ki oyun sonu pilot oluyor script kullananların hesapları...

NotBeACoward

Asistan
Ekli dosyayı görüntüle 118843

Riot Games, resmi VALORANT Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda oyuna gelecek 5. haritayı gösterdi.

Karlı bir bölgede yer alacak olan haritanın ismi ise Icebox olarak belirlenmiş.
Karlı bir atmosfere sahip olacak harita, videodan görebildiğimiz kadarıyla buzullarda bir liman üzerinde oyuncuların 5'e 5 kapışacakları bir yer olacak. Harita, VALORANT'ın 5. haritası olacak

Valorant Türkiye Twitter hesabından yapılan o paylaşım:

Icebox haritası, 13 Ekim günü yayınlanacak 1. Bölüm 3. Kısım'la birlikte oyunculara sunulacak.
Valorantı bir süre oynadım şu andada güzel işler yapıyolar ancak ben bir süre sonra oyunu hafiften batıracaklarını düşünüyorum.

Herkesin fikrine saygı duyarım ama şu fornite mıdır nedir işte o çok oynanılınca hemen ona benzer oyunlar veya ona benzer grafikli oyunlar yapmaya başladılar.Bende bu yüzden hiç sevemiyorum bana CS GO daha iyi geliyor.Bu oyunlar yokken Counter Strike vardı taa 1999'da Half Life 1e mod olarak çıktı.

Son mesajlar