Valorant'ı Flash Bellek'e yükleme

Bu konuyu okuyanlar

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Merhabalar.Evimde sınırlı bir internet olduğundan bu oyunu direkt olarak bilgisayarıma yükleyemiyorum.Sorum şu ki.Başka bir yerde oyunun yükleme konumunu Flash Bellek'e ayarlasam evde de flash'tan bilgisayarıma aktarsam herhangi bir sorun çıkar mı?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Merhabalar.Evimde sınırlı bir internet olduğundan bu oyunu direkt olarak bilgisayarıma yükleyemiyorum.Sorum şu ki.Başka bir yerde oyunun yükleme konumunu Flash Bellek'e ayarlasam evde de flash'tan bilgisayarıma aktarsam herhangi bir sorun çıkar mı?
Yani kurulumu usbye yapıp çalıştırmak istiyorsan ya oyunun live sürümü yada portable nı bulman yada yapman gerekir, ama her pcde çalışacak garantisi de olmaz. (=
Yada sen setupı indirip kendi pc me kurabilirmiyim diyorsan o olur onun dışında üstteki seçenekler var.

Reaksiyon puanı
197
Valorantın kurulu olduğu diskteki riot games dosyasını direk flash'a atın sonra pcye gelince onu kurun olur diye düşünüyorum ama en mantıklısı direk yüklemek nolcak sanki zaten çok gb yüklemiyor

Evaneswer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
riot games dosyasını c veya d ye atın sonra valorant setupunu internetten indirip kurun 70 mb sonra oyun açılıyor indirme yapmadan denendi onaylandı

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Bence direkt bilgisayara yükle zaten boyutu çok düşük 4 gb felan