Soru Valorantda Donanım Banım Vardı Kalkmasına az var Ama Gecikme Sorunu Var

Luggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba, ben valorantda donanım banı yemiştim ve bu yaklaşık 3 ay sürdü. 5 ocak 2023'te açılacağı söylendi ama "Bir kaç gün sapma olabilir paniğe gerek yok." dendi. kısacası banımı geç açarlarsa ve bende onlar geç açtığı için tam tarihinde girersem tekrar donanım banımın tetiklenmesinden korkuyorum, sizce oyuna ne zaman girmeliyim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    20.1 KB · Görüntüleme: 80

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Birkaç gün sonra girin en garantisi.

Hopeツ︎

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,182
Umarım açılmaz, hadi anlıyorum gidiyorsun tek oyunculuda açıyorsun hileyi bilmem neyi eğleniyorsun vakit geçiriyorsun. Peki gidip çevrim içi bir oyunda insanların huzurunu ve oyun zevkini baltalamaya ne hakkın var? yaptığın saçmalığın bir bedeli olmalı ki bir daha aynı şeye yeltenmeye vaktin olmasın.

Luggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Umarım açılmaz, hadi anlıyorum gidiyorsun tek oyunculuda açıyorsun hileyi bilmem neyi eğleniyorsun vakit geçiriyorsun. Peki gidip çevrim içi bir oyunda insanların huzurunu ve oyun zevkini baltalamaya ne hakkın var? yaptığın saçmalığın bir bedeli olmalı ki bir daha aynı şeye yeltenmeye vaktin olmasın.
kanka hile falan açmadım mouse uygulamamı 3. parti yazılım anlamışlar bilip bilmeden konuşma (yanlış anlama kaba anlamda söylemiyorum bi garip hissettim kendimi sadece)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birkaç gün sonra girin en garantisi.
tamam hocam teşekkür ederim :)

Hopeツ︎

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,182
kanka hile falan açmadım mouse uygulamamı 3. parti yazılım anlamışlar bilip bilmeden konuşma (yanlış anlama kaba anlamda söylemiyorum bi garip hissettim kendimi sadece)
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam hocam teşekkür ederim :)
Dostum yanlış anlamıyorum da mouse uygulaması diyorsun, üçüncü parti diyorsun. Makro falan mı denedin sen ne yaptın ki neden ban yedin yani❓

Luggy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dostum yanlış anlamıyorum da mouse uygulaması diyorsun, üçüncü parti diyorsun. Makro falan mı denedin sen ne yaptın ki neden ban yedin yani❓
benim normal logietech g hub uygulamamı 3. parti yazılım algılamış ve uygulamanın içinde makro özelliğide vardı