Öneri Valoranta Yeni Başlayanlar İçin Öneriler!

Bu konuyu okuyanlar

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Öncelikle belirteyim, bütün maddeler benim şahsi deneyimlerim.
O yüzden eksik veya kusurlu kısımları, uzun süredir fps oynayanlar tamamlayabilir.

1=>Benim ilk ve en büyük hatam, önceden alışagelmiş olduğum yüksek dpi değerleri. Oyunlarda, hele fps oyunlarında dpi ayarı çok önemli. Eliniz yüksek dpi ayarlarına alışıksa ( Benimki 3000 dpi ), zamanla bunu düşürmeye çalışın (Şuan 800) .

2=>Kovaak, Aimlab tarzı programlarda günlük antrenman olarak zaman geçirin.

3=>Oynama tarzınıza uygun karakterler seçin. Örneğin aiminize güveniyorsanız ve hızlı oynamayı seviyorsanız jett.

4=>Derecesiz veya rekabete dayalıya girmeden önce birkaç el ölüm kalım savaşına girin. Elinizi ısıtın.

5=>Bu bir takım oyunu. Her zaman tek takılmak yerine, biraz daha takımınızla birlikte hareket edin.

Başta da söylediğim gibi, bunlar benim şahsi deneyimlerim.

Ha unutmadan:
En önemli madde=>Bu bir oyun. Keyfinize bakın.

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Arkadaşlar konu nerden nereye geldi. Burada riottan yada lolden bahsetmiyorum valoranta başlayanlar için birkaç öneri yazdım o kadar :D

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Önerilerin doğru ama küçük bir Önerim var İnstalock atmayın.
Birde Kill peşinde koşmayın.

Reaksiyon puanı
7,999
E Sporcu olmaya niyetiniz yoksa bu kadar kasıp sinirlenmeyin. Girin oynayın çıkın. Çünkü takımdakiler eğlenmeye girmiştir, siz Try-hard oynuyorsanız çok sinirlendiriyor.

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
E Sporcu olmaya niyetiniz yoksa bu kadar kasıp sinirlenmeyin. Girin oynayın çıkın. Çünkü takımdakiler eğlenmeye girmiştir, siz Try-hard oynuyorsanız çok sinirlendiriyor.
Zaten bunun için en sonunda En önemli madde=>Bu bir oyun. Keyfinize bakın. yazdım