Öneri Valoranta Yeni Başlayanlar İçin Öneriler!

Bu konuyu okuyanlar

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Öncelikle belirteyim, bütün maddeler benim şahsi deneyimlerim.
O yüzden eksik veya kusurlu kısımları, uzun süredir fps oynayanlar tamamlayabilir.

1=>Benim ilk ve en büyük hatam, önceden alışagelmiş olduğum yüksek dpi değerleri. Oyunlarda, hele fps oyunlarında dpi ayarı çok önemli. Eliniz yüksek dpi ayarlarına alışıksa ( Benimki 3000 dpi ), zamanla bunu düşürmeye çalışın (Şuan 800) .

2=>Kovaak, Aimlab tarzı programlarda günlük antrenman olarak zaman geçirin.

3=>Oynama tarzınıza uygun karakterler seçin. Örneğin aiminize güveniyorsanız ve hızlı oynamayı seviyorsanız jett.

4=>Derecesiz veya rekabete dayalıya girmeden önce birkaç el ölüm kalım savaşına girin. Elinizi ısıtın.

5=>Bu bir takım oyunu. Her zaman tek takılmak yerine, biraz daha takımınızla birlikte hareket edin.

Başta da söylediğim gibi, bunlar benim şahsi deneyimlerim.

Ha unutmadan:
En önemli madde=>Bu bir oyun. Keyfinize bakın.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Riot'un oyunlarından hiçbirine başlamayın. Hayatınızı en değerlileriniz olan zaman ve sağlığınızı çöpe atmayın.
(LOL bağımlısından öneri)
çok haklı kelimeler bile yetersiz özellikle valorant gibi çöp bir oyuna
hileler gırla özellikle yüksek rütbelerde
haksız yere ban yiyenler var bi sürü format atıp tekrar girdiginde gördüm bizzat gözümün önünde kalıcı ban yedi
gerçek hileciler banlanmıyor sprey sistemi yok kendini geliştirecegin bi ortam yok silahlar random gidiyor
ya bi insan iyi oynuyordur yada bi insan kötü oynuyordur
şans sın yaver giderse mermi düz gidiyor sansın kötü giderse sen ölüyorsun istedigin kadar kafa bul :D

phanmetal

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,244
Riot'un oyunlarından hiçbirine başlamayın. Hayatınızı en değerlileriniz olan zaman ve sağlığınızı çöpe atmayın.
(LOL bağımlısından öneri)
Sandıklar ve etkinliklerden kostüm çıkarmak LoL oynuyorum, dereceli kasmak beni bayıyor. LP'nin bir değeri yok benim için yani. Eğleniyorum.

Zaten ben hikaye oyunlarını daha çok oynarım.

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Arkadaşlar konu nerden nereye geldi. Burada riottan yada lolden bahsetmiyorum valoranta başlayanlar için birkaç öneri yazdım o kadar :D

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,081
Önerilerin doğru ama küçük bir Önerim var İnstalock atmayın.
Birde Kill peşinde koşmayın.

Reaksiyon puanı
6,694
E Sporcu olmaya niyetiniz yoksa bu kadar kasıp sinirlenmeyin. Girin oynayın çıkın. Çünkü takımdakiler eğlenmeye girmiştir, siz Try-hard oynuyorsanız çok sinirlendiriyor.

Son mesajlar