Valorant oyundan atma hatası

Bu konuyu okuyanlar

Morp.heus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba Valorant'a girdikten sonra hiçbir hata vermeden oyundan atıyor olay görüntüleyicisi uygulama sekmesinden baktığımda
"("C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.XboxGamingOverlay_5.420.11102.0_x64__8wekyb3d8bbwe\GameBarFTServer.exe" -embedding) uygulaması (pıd: 4740), sunucudan gelen geçersiz bir ileti nedeniyle bir COM/RPC çağrısını tamamlayamadı. Kullanıcı eylemi: İşlemi yeniden deneyin. Sorun devam ederse, sistem yöneticinize başvurun."
Şöyle bir hata alıyorum çok can sıkmaya başladı bu durum çözümünü bilen varsa lütfen yardım ederse sevinirim. İyi günler.

Reaksiyon puanı
17

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözüm Yöntemleri​

Oyundan atma sorunu çözümü için uygulayabileceğiniz pek çok yöntem vardır. Aşağıda bulunan yöntemleri uygulayarak sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Valorant oyundan atma sorunu çözüm yöntemleri şu şekildedir:

• Öncelikle ilk bakmanız gereken şey bilgisayarınızın donanımsal özelliklerini kontrol etmek olacaktır. Valorant sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızı kıyaslayın. Eğer sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa bilgisayarınızın donanımını yükseltebilirsiniz.
  • Antivirüs programları oyunun çalışmasına engel olabilir. Antivirüsü devre dışı bıraktığınızda sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Antivirüs kullanmıyorsanız bile güvenlik duvarınızı kapalı tutun.
  • İnternet bağlantınızı yükselttiğinizde sorun çözülebilir. Eğer aynı wi-fi ağına bağlı birden çok cihaz varsa diğer cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Modemi resetlemek bir diğer çözüm yöntemi olabilir.
  • Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözümü 2020

Morp.heus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözüm Yöntemleri​

Oyundan atma sorunu çözümü için uygulayabileceğiniz pek çok yöntem vardır. Aşağıda bulunan yöntemleri uygulayarak sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Valorant oyundan atma sorunu çözüm yöntemleri şu şekildedir:

• Öncelikle ilk bakmanız gereken şey bilgisayarınızın donanımsal özelliklerini kontrol etmek olacaktır. Valorant sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızı kıyaslayın. Eğer sistem gereksinimlerini karşılamıyorsa bilgisayarınızın donanımını yükseltebilirsiniz.
  • Antivirüs programları oyunun çalışmasına engel olabilir. Antivirüsü devre dışı bıraktığınızda sorun büyük ihtimalle çözülecektir. Antivirüs kullanmıyorsanız bile güvenlik duvarınızı kapalı tutun.
  • İnternet bağlantınızı yükselttiğinizde sorun çözülebilir. Eğer aynı wi-fi ağına bağlı birden çok cihaz varsa diğer cihazların bağlantısını kesebilirsiniz. Modemi resetlemek bir diğer çözüm yöntemi olabilir.
  • Valorant Oyundan Atma Sorunu Çözümü 2020
Yanıtın için teşekkürler ama denediğim yöntemler sistemim de gayet yeterli durum da farklı bir donanımsal hata alıyorum maleef

Morp.heus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim, onarım da yaptım fakat işe yaramadı