Valorant Hata vermeden oyundan atma sorunu !

GetBack123

Üyecik
Oyuna girdikten bir süre sonra hata vermeden oyundan atıyor windows güncel ancak sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim
Ram 8 Gb
Anakart h61m-s2pv gigabyte
Ekrankartı nvidia gtx 550 ti
İşlemci i3 2100
64 bit

IHsGunnerl

Üyecik
Kanka 2 gündür bende bu sorun için uğraşıyorum oyundayken hiçbir hata kodu vermeden beni atıyordu ve sürekli yeniden bağlanarak oynuyordum oyunu ve araştıra araştıra birkaç çözüm buldum ve denedim oldu şuan oynuyabiliyorum denetim masasından güvenlik duvarını kapatıcaksın sonra ara tuşuna güvenlik duvarını arattır oradanda ayrıntılı ayrıntılı hepsini kapat sonra Windows arama kısmına 'CMD' yazıp çıkacak olan 'Komut İstemi' yönetici olarak çalıştırıyorsunuz ve 'sfc /scannow' yazıyorsunuz. Komut istemi sorunsuz bir şekilde taramayı yaparsa Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna girin büyük ihtimalle çözülecektir sorununuz.

GetBack123

Üyecik
Kanka 2 gündür bende bu sorun için uğraşıyorum oyundayken hiçbir hata kodu vermeden beni atıyordu ve sürekli yeniden bağlanarak oynuyordum oyunu ve araştıra araştıra birkaç çözüm buldum ve denedim oldu şuan oynuyabiliyorum denetim masasından güvenlik duvarını kapatıcaksın sonra ara tuşuna güvenlik duvarını arattır oradanda ayrıntılı ayrıntılı hepsini kapat sonra Windows arama kısmına 'CMD' yazıp çıkacak olan 'Komut İstemi' yönetici olarak çalıştırıyorsunuz ve 'sfc /scannow' yazıyorsunuz. Komut istemi sorunsuz bir şekilde taramayı yaparsa Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna girin büyük ihtimalle çözülecektir sorununuz.
Kanka bu windows güvenliğini tam kapatmak sanırım imkansız :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereyi kapatsam bir yeri açık kalıyor güvenlik duvarının

IHsGunnerl

Üyecik
Hepsini kapatıcaksın ayrıntılı ayrıntılı YouTube'a yaz çıkar birde sana dediğim cmd kodunu yapman lazım yaptıktan sonra yeniden başlat oyunu bir oynamaya çalış haber et

IHsGunnerl

Üyecik
Kanka dediğim önerilerde bir süre sonra bozuluyor bilgisayarı sıfırladım komple oyunu indirdim bugün sıkıntısız bir şekilde oynadım

Eğer sıfırlamaya üşenmem diyorsan sıfırla hem bilgisayarın rahatlar sıfırladım ben şimdilik sorun düzeldi gibi bugün çok rahat oynadım yani haberin olsun

Taha K.

Profesör
Antivirüsü devre dışarı bırakın öyle deneyin , onun dışında oyun daha beta aşamasında olduğu için atması çok normal.

IHsGunnerl

Üyecik
Belediye Gazozu Ctrl+v yaptım iki tane farklı hata verdi biri unreal engine is exiting due to d3D Device being lost oburusude DXGI_Error_Device_Remoded diye diye gidiyor bu hataları verdi ya çözdünüzmü problemi bir tek valorantta oluyor bende öbür oyunlarda sıkıntı yok

Taha virüs yok hepsini kaldırdım defender dahil

Taha K.

Profesör
Belediye Gazozu Ctrl+v yaptım iki tane farklı hata verdi biri unreal engine is exiting due to d3D Device being lost oburusude DXGI_Error_Device_Remoded diye diye gidiyor bu hataları verdi ya çözdünüzmü problemi bir tek valorantta oluyor bende öbür oyunlarda sıkıntı yok

Taha virüs yok hepsini kaldırdım defender dahil
Defendiri kaldırma devre dışı bırak !

IHsGunnerl

Üyecik
Kardeşim defender devre dışı bıraktığımdada atıyordu kaldırdığımdada atıyordu varkende atıyordu bu sorun çok farklı defender ile alaka olmadığını gördüm yani

hkkfurkan

Üyecik
Aynı şekilde bende antivirüs programlarını kaldırıp defenderı kapatıp bilgisayarı sıfırlayıp ve ticket atıp dediklerini yaparak denedim ancak sorunu bir türlü çözemedim ve bu çoğu kişide olmuyor illaki bir çözümü olmalı ama ne ?

Ve oyundan attığında ctrl+v yapınca bendede bir hata veriyor bilgisayarı açtığımda yazarım buraya

Son düzenleme: