Valorant Hata vermeden oyundan atma sorunu !

Bu konuyu okuyanlar

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Oyuna girdikten bir süre sonra hata vermeden oyundan atıyor windows güncel ancak sorunu çözemedim yardımcı olursanız sevinirim
Ram 8 Gb
Anakart h61m-s2pv gigabyte
Ekrankartı nvidia gtx 550 ti
İşlemci i3 2100
64 bit

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kanka 2 gündür bende bu sorun için uğraşıyorum oyundayken hiçbir hata kodu vermeden beni atıyordu ve sürekli yeniden bağlanarak oynuyordum oyunu ve araştıra araştıra birkaç çözüm buldum ve denedim oldu şuan oynuyabiliyorum denetim masasından güvenlik duvarını kapatıcaksın sonra ara tuşuna güvenlik duvarını arattır oradanda ayrıntılı ayrıntılı hepsini kapat sonra Windows arama kısmına 'CMD' yazıp çıkacak olan 'Komut İstemi' yönetici olarak çalıştırıyorsunuz ve 'sfc /scannow' yazıyorsunuz. Komut istemi sorunsuz bir şekilde taramayı yaparsa Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna girin büyük ihtimalle çözülecektir sorununuz.

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Kanka 2 gündür bende bu sorun için uğraşıyorum oyundayken hiçbir hata kodu vermeden beni atıyordu ve sürekli yeniden bağlanarak oynuyordum oyunu ve araştıra araştıra birkaç çözüm buldum ve denedim oldu şuan oynuyabiliyorum denetim masasından güvenlik duvarını kapatıcaksın sonra ara tuşuna güvenlik duvarını arattır oradanda ayrıntılı ayrıntılı hepsini kapat sonra Windows arama kısmına 'CMD' yazıp çıkacak olan 'Komut İstemi' yönetici olarak çalıştırıyorsunuz ve 'sfc /scannow' yazıyorsunuz. Komut istemi sorunsuz bir şekilde taramayı yaparsa Bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna girin büyük ihtimalle çözülecektir sorununuz.
Kanka bu windows güvenliğini tam kapatmak sanırım imkansız :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereyi kapatsam bir yeri açık kalıyor güvenlik duvarının

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hepsini kapatıcaksın ayrıntılı ayrıntılı YouTube'a yaz çıkar birde sana dediğim cmd kodunu yapman lazım yaptıktan sonra yeniden başlat oyunu bir oynamaya çalış haber et

GetBack123

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Hepsini kapatıcaksın ayrıntılı ayrıntılı YouTube'a yaz çıkar birde sana dediğim cmd kodunu yapman lazım yaptıktan sonra yeniden başlat oyunu bir oynamaya çalış haber et
Olmuyor kardeşim maalesef dediğini yaptım ama aynı sorun devam :/

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kanka dediğim önerilerde bir süre sonra bozuluyor bilgisayarı sıfırladım komple oyunu indirdim bugün sıkıntısız bir şekilde oynadım

Eğer sıfırlamaya üşenmem diyorsan sıfırla hem bilgisayarın rahatlar sıfırladım ben şimdilik sorun düzeldi gibi bugün çok rahat oynadım yani haberin olsun

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim gine atıyor bu oyun her çözümü deniyorum olmuyor sen bulabildinmi çözümü

BelediyeGazozu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

hkkfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorunu çözebilirseniz lütfen yazın aşırı sinir bozucu bir durum bunu sürekli ben de yaşıyorum.

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Beyler bilgisayarın ayarlarını oynuya oynuya fpsi düşürdüm çok gıcık etti bu olay beni herkes sıkıntısız oynuyor çözümünü bulun ya

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Antivirüsü devre dışarı bırakın öyle deneyin , onun dışında oyun daha beta aşamasında olduğu için atması çok normal.

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Belediye Gazozu Ctrl+v yaptım iki tane farklı hata verdi biri unreal engine is exiting due to d3D Device being lost oburusude DXGI_Error_Device_Remoded diye diye gidiyor bu hataları verdi ya çözdünüzmü problemi bir tek valorantta oluyor bende öbür oyunlarda sıkıntı yok

Taha virüs yok hepsini kaldırdım defender dahil

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Belediye Gazozu Ctrl+v yaptım iki tane farklı hata verdi biri unreal engine is exiting due to d3D Device being lost oburusude DXGI_Error_Device_Remoded diye diye gidiyor bu hataları verdi ya çözdünüzmü problemi bir tek valorantta oluyor bende öbür oyunlarda sıkıntı yok

Taha virüs yok hepsini kaldırdım defender dahil
Defendiri kaldırma devre dışı bırak !

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kardeşim defender devre dışı bıraktığımdada atıyordu kaldırdığımdada atıyordu varkende atıyordu bu sorun çok farklı defender ile alaka olmadığını gördüm yani

hkkfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı şekilde bende antivirüs programlarını kaldırıp defenderı kapatıp bilgisayarı sıfırlayıp ve ticket atıp dediklerini yaparak denedim ancak sorunu bir türlü çözemedim ve bu çoğu kişide olmuyor illaki bir çözümü olmalı ama ne ?

Ve oyundan attığında ctrl+v yapınca bendede bir hata veriyor bilgisayarı açtığımda yazarım buraya

Son düzenleme:

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Video ayarlarından Oyunu Pencere moduna alıp oynamayı dener misiniz? Çözülmezse yazar mısınız

hkkfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok açma şansım olmadı 1 2 saate bakıcam

Fatal error: [File:Unknown] [Line: 249]
Result failed
at D:/dev-release-primary/Engine/Source/Runtime/Windows/D3D11RHI/Private/D3D11Query.cpp:349
with error DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG
Hatasını alıyorum ben ne demek istediğini anlamıyorum anlayanlar varsa anlatırsa sevinirim.

Son düzenleme:

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Beyler bu sorun bende devam etmeye başladı ve bu sefer heralde çözümü buldum nvidia denetim masasından opengl ile görüntü oluşturma gpu'sunu ekran kartınızı seçin otomatik yapmayın bendeki sorun bundan dolaymış oysaki bende zaten seçiliydi ama her güncellemeden sonra değiştiği için bozulmuş umarım sizinde düzelir

Birde hizmetlerden vgc olan dosyayı otomatik yapın

IHsGunnerl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
BEYLER HER DEDİĞİM ÇÖZÜM BİR SÜRE OYNATIYOR GİNE ESKİ HALİNE DÖNÜYOR SİZDEKİ HATAYI TAM BİLMİYORUM AMA BENİM HATAM HATA KODU VERMEDEN MASAÜSTÜNE ATİYORDU VE CTRL+V YAPTIĞIMDA BİR KODLAR VERİYORDU VE BENİM HATA KODUMA ARAŞTIRDIM ETTİM MİCROSOFT VİSUAL C'NİN 2008 SÜRÜMÜNÜN YÜKLÜ OLDUĞUNU FARKETTİM BİLGİSAYARİMDA VS 2008 SÜRÜMLERİNİ SİLİP EN SON SÜRÜMÜNÜ YÜKLEDİM VE 4 OYUN ATTİM ŞİMDİLİK ATMADİ BELKİDE SİZDEKİ HATADA BUDUR BİLMİYORUM BELKGİNE ATICAK AMA ŞİMDİLİK ÇÖZÜM BU BİR DENEYİN DERİM

Sivaslı.58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bendeki sorunda aynı sizinkiyle ctrl + v yapınca
Fatal error: [File:Unknown] [Line: 99]
Riot Client repair successfully requested. Crashing...
bu cıkıyo beyler cözum bilen varmı yaa

akots

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var malesef oyun birden bire kapanıyor.
baktım ki görev yçneticisine gpu ( ekran kartı ) aşırı derecede kullanılıyor ve yüzdde 90 lar da hatta 100 oluyordu bazen sorun bundan kaynalı diye düşünüyorum. Bunun çözümüne gelecek olursak ayarlara giriyorsunuz ve en sonda fps sürekli kısıtla diye bir seçenek var onu monitörünüze göre belirlemek lazım. deneyin sorun çözülürse cevap yazarsınız