Soru Valorant geçmeyen hata ufak ödül vereceğim sorunu çözene :)

ademcantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhaba gençlik bu Valorant oyununda bir hata başımı bayağı bir ağrıttı hatanın fotoğrafını yükleyeceğim bilgisayarıma bağlanıp
Çözen kişiyede ufak bir ücret hediye vermek istiyorum sırf bu hata yüzünden internet cafeye götürdüm abi Valorant kurar mısın diye ücretsiz oyun için para ödene ilk kişi olaiblirim sonra tekrar bozuldu yardımınıza ihtiyacım var kısaca teşekkürler
ANYDesk VEREBİLİRİM Yapabilecek Kişiye
Instagram Adresim - ademcantc

Hata almadığım ayar vardı onu kaydettim lazım olur diye başlangıçta çalıştırı devre dışı bır
aktım bir şey olmaz diye düşünüp tekrardan bozuldu. WhatsApp Image 2023-09-11 at 04.00.35.jpeg WhatsApp Image 2023-09-11 at 04.00.20.jpeg

Son düzenleyen moderatör:

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,602
riot istemcisini açmaya çalışırken mi oluyor yoksa valorantı açmaya çalışırken mi? Eğer riot istemcisi çalışıyorsa onu açıp valorantı seçip onar yapabilir misiniz?

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Ne hatası alıyorsun ki

uslumehmet1210

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Valorantı komple bilgisayardan silip tekrar yüklemeyi denedinmi

ademcantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
riot istemcisini açmaya çalışırken mi oluyor yoksa valorantı açmaya çalışırken mi? Eğer riot istemcisi çalışıyorsa onu açıp valorantı seçip onar yapabi

riot istemcisini açmaya çalışırken mi oluyor yoksa valorantı açmaya çalışırken mi? Eğer riot istemcisi çalışıyorsa onu açıp valorantı seçip onar yapabilir misiniz?
Masa üstüden basıyorum valorantı başlat diyorum önce a critical hatasını alıyorum ondan uyumluluk ayarı yaparak kurtuluyorum ama bu sefer couldn't hatası alıyorum sorunu birtürlü çözemedim gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denedim şuan bütün dravirleri kontrol ettim virüs korumasını devre dışı bıraktım tekrar indiriyorum
ben format attım hemen ilk işim valorantı yüklemek oldu yükledim denedim çalıştı sonra windows updateleri yaptım tekrar bu sorunlarla karşılaştım

Ne hatası alıyorsun ki
Denedim şuan bütün dravirleri kontrol ettim virüs korumasını devre dışı bıraktım tekrar indiriyorum
ben format attım hemen ilk işim valorantı yüklemek oldu yükledim denedim çalıştı sonra windows updateleri yaptım tekrar bu sorunlarla karşılaştım
Masa üstündeki kısayola basıyorum sonra valoranta giriş yap diyorum

Ekli dosyalar

• Ek Açıklama 2023-09-11 181440.png
    Ek Açıklama 2023-09-11 181440.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 45
  • ress.png
    ress.png
    13.4 KB · Görüntüleme: 41
  • valorant-couldnt-start-hatasi.png
    valorant-couldnt-start-hatasi.png
    17.1 KB · Görüntüleme: 45
  • Ek Açıklama 2023-09-11 181440.png
    Ek Açıklama 2023-09-11 181440.png
    3.7 KB · Görüntüleme: 37
  • ress.png
    ress.png
    13.4 KB · Görüntüleme: 43
  • valorant-couldnt-start-hatasi.png
    valorant-couldnt-start-hatasi.png
    17.1 KB · Görüntüleme: 55

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,602
Masa üstüden basıyorum valorantı başlat diyorum önce a critical hatasını alıyorum ondan uyumluluk ayarı yaparak kurtuluyorum ama bu sefer couldn't hatası alıyorum sorunu birtürlü çözemedim gitti

Masa üstündeki kısayola basıyorum sonra valoranta giriş yap diyorum
Hocam valorant hesabınız başka bir bilgisayarda açık mı? Riot istemcisini açmayı denediniz mi?

ademcantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam valorant hesabınız başka bir bilgisayarda açık mı? Riot istemcisini açmayı denediniz mi?
Valla değil ya denedim yükledim sildim yine aynı hata allah aşkına gelde anydesk verimde anlıyosan bak yap şunu dostum ya

goLge_20

Binbaşı
Reaksiyon puanı
9
Sa bios da güvenli önyükleme açık mı hocam ?

attığın couldn't hatasındaki konuma git shooter game i bulup sağ tıkla uyumluluk sorun gidericisini çalıştır. Eğer olmazsa onar yap. Eğer yine olmaz ise bir önceki yazımda dediğimi yapabilirsin.

windows aramaya hizmetler yaz ona gir VGC var o ayar sende elle olacaktır onu otomatik yapıp bilgisayarı yeniden başlat büyük ihtimal ile düzelcektir.

Son düzenleme:

ademcantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4

attığın couldn't hatasındaki konuma git shooter game i bulup sağ tıkla uyumluluk sorun gidericisini çalıştır. Eğer olmazsa onar yap. Eğer yine olmaz ise bir önceki yazımda dediğimi yapabilirsin.

windows aramaya hizmetler yaz ona gir VGC var o ayar sende elle olacaktır onu otomatik yapıp bilgisayarı yeniden başlat büyük ihtimal ile düzelcektir.
Vallaha açıldı dostum senden allah razı olsun ya

sen nasıl bi kralsın kanka ya :D :D 2 gündür kafayı yedim yemin ederim

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,602
Vallaha açıldı dostum senden allah razı olsun ya

sen nasıl bi kralsın kanka ya :D :D 2 gündür kafayı yedim yemin ederim
Sorunu nasıl çözdüğünüzü yazarsanız aynı hatayı alan arkadaşlarda yararlanabilir.

ademcantc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sorunu nasıl çözdüğünüzü yazarsanız aynı hatayı alan arkadaşlarda yararlanabilir.
Tamamdır Valorantı indirdimğimde ilk karşılaştığım hata herkesin başına gelen hata
A critical error has occurred hatasıydı ardından o hatayı çözmek için C:\Riot Games\VALORANT\live\ShooterGame\Binaries\Win64 yolunaki
VALORANT-Win64-Shipping dosyayı uyumluluk kısmından yönetici olarak çalıştır ve tam ekran iyileştirmelerini kapat dedim bu sefer hatanın şekli değişti Clouldn't start hatasını aldım VALORANT-Win64-Shipping bu dosyaya tekrar gidip
Uyumluluk kısmından - uyumluluk sorun gidericisini çalıştır dedim ve sorun çözüldü teşekkürler herkese

eğer o özelliktede açılmazsa sadece tam ekran iyileştirmelerini açın ve uyumluluk sorun gidericisini açıp girin.

Son düzenleme:

goLge_20

Binbaşı
Reaksiyon puanı
9
Hocam ufak ödül neydi merak ettiğimden soruyorum ?