Valorant e-posta girişi kaldırıldı.

Bu konuyu okuyanlar

poisonnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar oyun global'e çıktıkdan sonra indirip oynadım. Ve oyun içinde kaplama bizim tabirimizle Skin denen köstümlerden biraz aldım hoşuma gitti şimdi ise Riot Client girişindeki sosyal medya girişi olarak sunulan e-posta facebook gibi girişler Riot Client'ten kaldırılmış bu durumda oyuna girişim nasıl olucak kullanıcı adım ve şifrem yok lakin websitesinde e-posta facebook girişleri bulunuyor. Riot games çalışanları nasıl bir alkol içtilerse benim gibi e-posta,facebook'tan kayıt olan tahminimce en az 3-4 Milyon insan vardır bize ne olacak ? Ne yapabilirim Riot'un zamanında lol'de yaptıgı gibi kullanıcı adı alma değiştirme gibi bir döneme mi girdik biri bu konuda aydınlatırsa sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç mi bilen yok ? Valorant yüklü olan varsa açıp giriş kısmına bakalirmi facebook ve e-posta girişleri nedense bende kalkmış durumda ve rankımda Plat 2 neden böyle birşey oldu ?

Son düzenleme:

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
Merhabalar oyun global'e çıktıkdan sonra indirip oynadım. Ve oyun içinde kaplama bizim tabirimizle Skin denen köstümlerden biraz aldım hoşuma gitti şimdi ise Riot Client girişindeki sosyal medya girişi olarak sunulan e-posta facebook gibi girişler Riot Client'ten kaldırılmış bu durumda oyuna girişim nasıl olucak kullanıcı adım ve şifrem yok lakin websitesinde e-posta facebook girişleri bulunuyor. Riot games çalışanları nasıl bir alkol içtilerse benim gibi e-posta,facebook'tan kayıt olan tahminimce en az 3-4 Milyon insan vardır bize ne olacak ? Ne yapabilirim Riot'un zamanında lol'de yaptıgı gibi kullanıcı adı alma değiştirme gibi bir döneme mi girdik biri bu konuda aydınlatırsa sevinirim.

Hiç mi bilen yok ? Valorant yüklü olan varsa açıp giriş kısmına bakalirmi facebook ve e-posta girişleri nedense bende kalkmış durumda ve rankımda Plat 2 neden böyle birşey oldu ?
silip birdaha yüklediniz mi ?

poisonnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam bende var galiba sorun tek sizde.
Hiç bir yerde çözümüde yok daha sabah 4'te girdim bi el ranked attım sonra smurf hesabıma girim derken baktığımda giriş yoktu ana hesaptan'da çıkış yapmıştım ama niyeyse website girişinde karşıma çıkıyor ne biçim sorun bu ?

yuu otosaka

Asistan
Reaksiyon puanı
453
Hiç bir yerde çözümüde yok daha sabah 4'te girdim bi el ranked attım sonra smurf hesabıma girim derken baktığımda giriş yoktu ana hesaptan'da çıkış yapmıştım ama niyeyse website girişinde karşıma çıkıyor ne biçim sorun bu ?
İnanın fikrim yok olsa yardım ederdim :(

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Önce desteğe yazın.
Onlar çözer.
Olmazsa başka önerim olacak.

poisonnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önce desteğe yazın.
Onlar çözer.
Olmazsa başka önerim olacak.
Bilet gönder diyorum valorant'da lol karşıma çıkıyor uyuz oldum ya neden lol hesapları valorant ile birleştirildi nasıl çözecem şimdi kullanıcı adı istesem lol'de verecekler.

Normalde oturum açık kalsın butonun orda giriş olacak ama bende yok kafayı yemek üzereyim.

Son düzenleme:

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Oyun dosyalarınız eksik inmiş olbilirmi yada config fln yapmaya çalıştınızmı oyun içi

poisonnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun dosyalarınız eksik inmiş olbilirmi yada config fln yapmaya çalıştınızmı oyun içi
config derken hocam hiç birşey yapmadım bilet'te attım konuyu oraya da yazdım burayada yazıyorum bakın diye kaç gün içerisinde dönerler.
Bilet No: #55421806

config derken hocam hiç birşey yapmadım bilet'te attım konuyu oraya da yazdım burayada yazıyorum bakın diye kaç gün içerisinde dönerler.
Hocam şuan websitesinde'de e-posta facebook girişi bende gözükmüyor websiteyi indirmedim heralde neden böyle birşey oldu.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
En fazla 5gün içinde dönerler kaç gün oldu sizin.Yada Epic gameste oluyordu riot ta oluyormu bilmiyorum ama bileti ingilizce gönderin daha hızlı dönüş yaparlar

poisonnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En fazla 5gün içinde dönerler kaç gün oldu sizin.Yada Epic gameste oluyordu riot ta oluyormu bilmiyorum ama bileti ingilizce gönderin daha hızlı dönüş yaparlar
Daha yeni attım zaten akşam 5 gibi yaşadım oyun'dan çıktığımda google hata verdi e-posta butonuna tıklayıp girmeye çalışınca sonra silip yükledim buton falan hikaye oldu.

Hocam peki config ne oyun dosyalarından hiç anlamam bilgisayara'da hiçbir 3. parti hile vesaire kurmadım.

@daily.Chavo hocam bu site sizde açılıyormu e postayı seçme yeri burası bende tam olarak şöyle sorun veriyor kopyala yapıştır yapıp atıcam sorunu.

Sorun:

Bu siteye ulaşılamıyor​

authenticate.riotgames.com yazımında hata olup olmadığını kontrol edin.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
Ayrıca website'de 7-8 dakika bekleyince tuşlar geldi bi bakim dedim tuşlar gelmiş youtube'dan çözüm arıyordum ama client'de hala bir tık yok

Bütün hocalarıma teşekkür ederim DNS bağlantı sorunum varmış bu sorunu yaşayan varsa ona bu konuyu atabilirsiniz wifi ayarlarından DNS 8.8.8.8 aşagısınıda 8.8.4.4. yapınca tuşlar geri geldi. Yardımcı olan herkese teşekkürler @BJKolik konu kilitlenebilir mi hocam ?

Son düzenleme:

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Arkadaşıma da olmuştu. Bir şekilde düzeltmişti.