Valorant Bölüm 2 Act 2 Güncellemesi ve Yeni Battle Pass Sızdırıldı

En beğendiğiniz skin paketi?

• Kübik Kurbağa Paketi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Süvari Paketi

Kullanılan: 2 100.0%
  • Prizma 3 Paketi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Valorant yeni bir güncelleme ile tekrardan karşımızda.
Bölüm 2'nin ACT 2 güncellemesi yeni karakter ve güzel bir Battle Pass bizlere sunuyor.

2 martta gelecek olan güncellemenin Battle Pass'i geride bırakacağımız Battle Pass'e göre çok daha iyi, özellikle 50. kademesi yani bıçağı çok hoş görünüyor asil balta ile benziyor olması da dikkatleri çekiyor.

prism-iii.jpg

Battle Pass İçeriği

Kübik Kurbağa Skin Paketi
・Marshall
・Sheriff
・Spectre
・Ares

kübik-kurbağa-sdn.png
kübik-sheriff.sdn.png

Süvari Skin Paketi
・Stinger
・Vandal
・Ghost
・Bucky
・Operatör

süvari-sdn.png
süvari-op-sdn.png

Prizma 3 Skin Paketi
Bu skin Paketimiz 4 tane renk seçeneği ile birlikte geliyor.
・Odin
・Judge
・Classic
BALTA ( Savaş Biletimizin Bıçağı , 50. kademesi )

prizma-sdn.png

pass-balta-sdn.png

Bu baltamız Asil Balta ile aynı animasyona sahip.
Benim Bu skin paketleri içinden en çok beğendiğim paket "Süvari Skin Paketi" ve Prizma 3 Skin paketinden Balta oldu.

Yeni Ajan "ASTRA"
Yeni Gelecek olanımız Astra bir kontrol ajanı. Tanıtım videosundan ve benim yazdığım yazıdan da anlayacağımız üzere yetenekleri ; smoke , sersemletme , karadelik ve ulti yetenği olarakta tüm harita boyunca kurşun içinden geçebildiğimiz ama kurşun geçirmeyen bir duvar.

Yeni ajanımızın yetenekleri para ile satın alınmıyor onun yerine yetenek yüklerini alıp onları kullanma şansına sahip oluyoruz aynı bir jeton gibi düşünebiliriz.

astra-yük-sdn.png

Bu yüklerin tanesi 200 para ve en fazla 5 tane alabiliyoruz. Bu yetenekleri haritaya aynı Omen gibi üstten bakarak bir yıldız şeklinde bırakıyoruz daha sonra hangi yeteneği kullanmak istiyorsak o yeteneğin kullanım tuşuna basıp aktifleştirebiliyoruz

Umarım yeni gelen güncellemeyi beğenmişsinizdir yorumlarınızı ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. :)

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Bölüm 2'nin ACT 2 güncellemesi yeni karakter ve güzel bir Battle Pass bizlere sunuyor.

2 martta gelecek olan güncellemenin Battle Pass'i geride bırakacağımız Battle Pass'e göre çok daha iyi, özellikle 50. kademesi yani bıçağı çok hoş görünüyor asil balta ile benziyor olması da dikkatleri çekiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 141483

Battle Pass İçeriği

・Marshall
・Sheriff
・Spectre
・Ares

Ekli dosyayı görüntüle 141477Ekli dosyayı görüntüle 141478

Süvari Skin Paketi
・Stinger
・Vandal
・Ghost
・Bucky
・Operatör

Ekli dosyayı görüntüle 141481Ekli dosyayı görüntüle 141482

Prizma 3 Skin Paketi
・Odin
・Judge
・Classic

Ekli dosyayı görüntüle 141484
Ekli dosyayı görüntüle 141476

Benim Bu skin paketleri içinden en çok beğendiğim paket "Süvari Skin Paketi" ve Prizma 3 Skin paketinden Balta oldu.

Yeni Ajan "ASTRA"
Yeni Gelecek olanımız Astra bir kontrol ajanı. Tanıtım videosundan ve benim yazdığım yazıdan da anlayacağımız üzere yetenekleri ; smoke , sersemletme , karadelik ve ulti yetenği olarakta tüm harita boyunca kurşun içinden geçebildiğimiz ama kurşun geçirmeyen bir duvar.

Yeni ajanımızın yetenekleri para ile satın alınmıyor onun yerine yetenek yüklerini alıp onları kullanma şansına sahip oluyoruz aynı bir jeton gibi düşünebiliriz.

Ekli dosyayı görüntüle 141487
Bu yüklerin tanesi 200 para ve en fazla 5 tane alabiliyoruz. Bu yetenekleri haritaya aynı Omen gibi üstten bakarak bir yıldız şeklinde bırakıyoruz daha sonra hangi yeteneği kullanmak istiyorsak o yeteneğin kullanım tuşuna basıp aktifleştirebiliyoruz

Umarım yeni gelen güncellemeyi beğenmişsinizdir yorumlarınızı ve fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. :)
Eline sağlık bende madslowly gibi yaparım bilgisayar düzelince

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Eline sağlık. Alamayacağım için arkadaşlarımdan maç içinde skin isteyeceğim. :D
Beğenmene sevindim , Pass ler 1000 vp idi e-pin olarakta en az 1250 satılıyor bence kaçırmamalısın 55 tl gibi bir fiyat tutuyor içinde ki skinler normal skinler gibi

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
OP ve balta için alırım. ?? Bu sezon da 50. kademe için uğraşacağız...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Eline sağlık bende madslowly gibi yaparım bilgisayar düzelince
İçindeki skinler çok güzel özellike süvari
Mesaj otomatik birleştirildi:

OP ve balta için alırım. ?? Bu sezon da 50. kademe için uğraşacağız...
Ben direk süvari ve balta için alırım bakalım sınavların son durumu ne olacak ona göre almaya çalışacağım normalde pass almam ama bunlar çok güzel

su_acayip_kisi

Asistan
Reaksiyon puanı
211
bence çoğu şirket sızdırmaları kasıtlı yapıyo ki kullanıcıların yorumunu bekliyo

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
515

Ekli dosyayı görüntüle 141483

Battle Pass İçeriği

・Marshall
・Sheriff
・Spectre
・Ares

Ekli dosyayı görüntüle 141477Ekli dosyayı görüntüle 141478

Süvari Skin Paketi
・Stinger
・Vandal
・Ghost
・Bucky
・Operatör

Ekli dosyayı görüntüle 141481Ekli dosyayı görüntüle 141482

Prizma 3 Skin Paketi
・Odin
・Judge
・Classic

Ekli dosyayı görüntüle 141484
Ekli dosyayı görüntüle 141476

Yeni Ajan "ASTRA"

Ekli dosyayı görüntüle 141487

Bir desenim bile yok :(

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
bence çoğu şirket sızdırmaları kasıtlı yapıyo ki kullanıcıların yorumunu bekliyo
Sızdırılma şu şekilde oluyor , beta kullanıcıları var onlar oynuyor sonra video falan derken haberler çıkıyor aslında tam bir sızdırma değil yasak bir şey olsa zaten sızmaz