Valbuena'dan Fenerbahçe'ye İşaret

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Adı Fenerbahçe ile anılan Fransız futbolcu Mathieu Valbuena, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'nin simgesi kanaryayı paylaştı

valbuena-2-7.jpg

Fransız ekibi Olympique Lyon ile 1 sene daha sözleşmesi bulunan ancak adı Fenerbahçe’yle anılan Mathieu Valbuena, resmi Instagram hesabından “kanarya” paylaşımı yaptı. Tecrübeli oyuncunun bu hareketi, sosyal medyada gündem oldu.

Geçen ay Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, Fransa basınına yaptığı açıklamada Valbuena’yı kadroda tutmak istediklerini ancak Fransız oyuncuyu cezbeden bir teklif olduğunu duyurmuştu. Dış basında yer alan haberlerde Fenerbahçe’nin onu istediği ve tarafların her konuda anlaştığı kaydedilmişti.

34 yaşındaki daha önce futbolcu kişisel Instagram hesabından Fenerbahçe’nin resmi hesabı ile Moussa Sow’un hesabını takibe almıştı.

1518798_2395de6525d6836c0354e5c5132905a9.jpg

Mathieu Valbuena’dan ‘Kanarya’ paylaşımı!

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
:) gel gel de nasıl kurtuluruz planları yaptır bize..

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İyi topçu fenere faydalı olur.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sezon başlasın belli olur hocam eskiden iyiydi ama şimdi bakalım
Fazla uzağa gitmeye gerek ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ' ın Lyon maçında Valbuena döktürmüştü gerçekten klas bir topçu bizim ligimizde döktürür diyorum ben. Fener iyi bir transfer yaptı kanaatimce.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Fazla uzağa gitmeye gerek ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ' ın Lyon maçında Valbuena döktürmüştü gerçekten klas bir topçu bizim ligimizde döktürür diyorum ben. Fener iyi bir transfer yaptı kanaatimce.
O zaman desene bu sene ŞAMPİYON FENERBAHÇE olacak :D:D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yazıyorum buraya kardeşim yine şampiyonuz bu sene de.

Hocam olmamanız için bazı ihtimaller var.

Son yaşanan olaylardan sonra siyasetin futbola müdahale etmesi, Terim'in görevden alınması ve Şenol Güneş'in Milli Takımın başına geçmesi gibi.

TFF'nin artık 4. yıldızı Fener'e taktırmak istemesi gibi.

Gönlüm, eğer Galatasaray şampiyon olamıyorsa 19. şampiyonluğa kadar Beşiktaş'ın olmasından yana.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Hocam olmamanız için bazı ihtimaller var.

Son yaşanan olaylardan sonra siyasetin futbola müdahale etmesi, Terim'in görevden alınması ve Şenol Güneş'in Milli Takımın başına geçmesi gibi.

TFF'nin artık 4. yıldızı Fener'e taktırmak istemesi gibi.

Gönlüm, eğer Galatasaray şampiyon olamıyorsa 19. şampiyonluğa kadar Beşiktaş'ın olmasından yana.
Umarım Şenol hocamız milli takıma gitmez. Terim olduğu yerde kalsın GS' ye bile yakışmıyor bence. Bende her zaman derim biz olamazsak GS olsun şampiyon. Önümüzdeki sezon biz olamaz ise veya yaptırmazlarsa inşallah GS şampiyon olur.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Umarım Şenol hocamız milli takıma gitmez. Terim olduğu yerde kalsın GS' ye bile yakışmıyor bence. Bende her zaman derim biz olamazsak GS olsun şampiyon. Önümüzdeki sezon biz olamaz ise veya yaptırmazlarsa inşallah GS şampiyon olur.

Adamsın! :D