Vakalar artışa geçince Güney Kore'de okullar yeniden kapatıldı

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Vakalar artışa geçince Güney Kore'de okullar yeniden kapatıldı

Güney Kore'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının artışa geçmesi üzerine bir süre önce açılan okullar yeniden kapatıldı.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Kontrol altına alınmıs değil, Bılınclı olmak YETMIYOR, Halen nerde ne sekılde olacaği Muamma sekılde olan Virüsün Hangi Metobolizmayı Kullandıgı dahi bılınmıyorken Tekrardan Aktif olma Riski varken Virüs'ü Baslatan Asya Kıtasi iken Okullar veya Sosyal Ortamlarda ınsanların Gezmesini Serbest Birakmak Hangi Akla Hızmettır, ki Daha İlac dahi Bulunamıyorken Bu sadece Avrupa Kesimi değil Suan Kendi Ülkemiz için bile Tamamen Bir Risk Tasıyor.. Mesafe Maske Kuralına Suan Uyani göremıyorum, Sokaga Cıkmıslar Yuzunde maske Yok Polis Etrafta Mal Mal Bakıyor, Uyari Yok Cezai islem Yok, Kadınları Goruyorum Genc Özellikle Marketin Kapısına Kadar Yallah Anam sıstemınde Kapısında Maskeyi Cebınden cıkarıyor Takıyor, Bu BılıncsızLık Halen Kendı ULKEMDE Devam edıyor, Avrupada Benzeri Olaylar var ve Halen 88 Milyon ülkemin Kısa Bir Hesapla %98 lık kısmına Test Yapılmadı, Yapılan da Bana gore yetersiz.. Bakalım Nasıl ıcınden cıkacagız Bu KaoS'un..

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Geçenlerde CNN-Türk'e orada yaşayan bir youtuber var Ali Erturul diye o bağlanmıştı. Gece kulupleri barlar diskolar bile açıldı diyordu. ( Biraz abartmış KORE'de okulları açmalar eğlence mekanlarını açmalar . )

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Bence berberler en kötü fikir berber adamla temas etmeden nası saç kescek. Kablosuz kesim mi yapıcak berber??????????????**

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Bir yerde daha okullar açılmış, ama okulda 60-70 arası corona vakalı çocuk tespit ettikleri için yeniden kapatmışlar.