Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
İyi geceler arkadaşlar. Genel olarak izlemek istediğimiz ama işlerimizden dolayı veya keyfi ertelediğimiz film veya diziler illaki olmuştur. Sizlerin de uzun zamandır izlemek istediği film veya dizi var mı? Eğer varsa hangileri? :)
Mesela ben uzun bir süredir Geleceğe Dönüş filmini izlemek istedim ama bir türlü fırsat bulamadım. Dizi tarafında ise Breaking Bad'i izlemeye fırsat bulamadım. :D
Daha önce izledim ama bir daha izlemek isteyipte izliyemediğim bir film var...
Me Before you

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Prison Break ve Breaking Bad'i izlemeyi çok istiyorum çünkü çok öneriliyor. Ancak biraz uzun oldukları için sürekli erteliyorum.

Reaksiyon puanı
390
İnterstellar..ya arkadaş kaç yıldır bir film bitmez mi
filmi full hd indirdim başlıyorum başlıyorum bitmiyor,bir türlü izleyemedim
normalde pek film de indirmem direk izlerim,çok da hevesliydim filme inşallah bir gün izlerim, bir de the revenant var...
Hocam İnterstellar'ı 3 defa izledim. Bir daha görsem yine izlerim öyle bir film. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Bitirdiğinizde bir kere daha izlemek isteyeceksiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

the flash 3 sezon falan izleyip bırakıyorum bidahada başlıcam
The flash ı çok duydum ama bende hiç izleme fırsatı bulamadım. Sınavları atlatıp da doktoraya yerleşebilirsem bir çok dizi ve film izlemeye başlayacağım.

Dark'ı hiç duymamıştım. Nasıl bir dizi hocam?

Prison Break ve Breaking Bad'i izlemeyi çok istiyorum çünkü çok öneriliyor. Ancak biraz uzun oldukları için sürekli erteliyorum.
Bende Prison Break'i iki kere izleyip bitirdim. İlk olarak Prison Break den başlamanızı öneririm :)

Breaking bad - Prison Break - Mr.Robot NET ;D
Mr. Robot da efsane yine onu da izlemeyi düşünüyorum. Vay arkadaş izlemediğim ne kadar çok dizi varmış :D

EmreK_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Hocam İnterstellar'ı 3 defa izledim. Bir daha görsem yine izlerim öyle bir film. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Bitirdiğinizde bir kere daha izlemek isteyeceksiniz :)

The flash ı çok duydum ama bende hiç izleme fırsatı bulamadım. Sınavları atlatıp da doktoraya yerleşebilirsem bir çok dizi ve film izlemeye başlayacağım.

Dark'ı hiç duymamıştım. Nasıl bir dizi hocam?

Bende Prison Break'i iki kere izleyip bitirdim. İlk olarak Prison Break den başlamanızı öneririm :)

Mr. Robot da efsane yine onu da izlemeyi düşünüyorum. Vay arkadaş izlemediğim ne kadar çok dizi varmış :D
mr robot süper kesin izle !!!

Bir Beyefendi

Doçent
Reaksiyon puanı
939
İyi geceler arkadaşlar. Genel olarak izlemek istediğimiz ama işlerimizden dolayı veya keyfi ertelediğimiz film veya diziler illaki olmuştur. Sizlerin de uzun zamandır izlemek istediği film veya dizi var mı? Eğer varsa hangileri? :)
Mesela ben uzun bir süredir Geleceğe Dönüş filmini izlemek istedim ama bir türlü fırsat bulamadım. Dizi tarafında ise Breaking Bad'i izlemeye fırsat bulamadım. :D
Taxi filmini izlemeyi planlıyorum ama üşeniyorum bide Taşıyıcı filminin bir ile ikisini izledim üç ve dördünü izlemeliyim :D

Reaksiyon puanı
390
Güzel bir korku filmidir izlemenizi tavsiye ederim. Oturduğunuz yerde sizi hoplatan bir çok sahnesi var :D.

Bilim kurgu konulu dizi ve filmleri severim. Konusu da fena değilmiş. ALES'den sonra izlemeyi düşünüyorum.

Breaking Bad izleyeceklerim arasında ilk sırada.

Daha önce izledim ama bir daha izlemek isteyipte izliyemediğim bir film var...
Me Before you
Bu filmi ailecek izlemiştik. Dediğiniz gibi güzel filmdi. Yanlış hatırlamıyorsam zengin bir adam geçirdiği bir kazadan dolayı yarı felçli bir halde kalıyor ve bir kıza aşık oluyordu. Film güzel ama acıklıydı.

mr robot süper kesin izle !!!
Hocam namını ve ne kadar iyi olduğunu biliyorum ama breaking bad gibi izlemeye fırsat bulamadığım diziler arasında kaldı :). Breaking Bad den sonra izlemeyi düşünüyorum

Taxi filmini izlemeyi planlıyorum ama üşeniyorum bide Taşıyıcı filminin bir ile ikisini izledim üç ve dördünü izlemeliyim :D
Bende Taxi'nin ilk 3 filmini izledim ama orada kaldım nasip olursa devamını izleyeceğim :D. İlk taşıyıcıdan başlayın derim. Jason Statham'ın oynadığı en iyi filmlerden biridir taşıyıcı filmi.

2 aydır Titanic izlemek istiyorum ama hep üşeniyorum. Erteliyorum hep bakalım bir gün izlicez
Titanic izlediğim en iyi filmlerden birisidir. Ayrıca film, oyuncuları birlikte ayrı bir efsanedir. Mutlaka izleyin derim.

Son düzenleme:

TheCAMp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
127 hours
Zodiac
Benjamin button'un tuhaf hikayesi
Kan dökülecek
House of cards
Carnival row

Utopia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Olmaz mı? Hemen sıralayayım:

LOTR
Interstellar
Hobbit
Star Wars

HalukSonmez

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
The 100'e başlamak istiyorum fakat bir türlü başlayamadım.

darknov5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yer imlerine kaydetmişim uzun zamandır duruyor
elbet bir gün :D

bu filmde kesinlikle çok iyi film bittiğinde ufak bir politik sorgulama yapıyorsunuz mutlaka zaten filmin amacıda o sanırım

Benim şey var ya 'PLATFORM'

Konusu muazzam güzel vakit bulsam izlicem.

Böyle insanlar bir platformun içinde 500 katlı falan. Orda yaşamya çalışıyorlar. En üst kattan yemekler inmeye başlıyor. en üsttekiler mis gibi yemek yerken alttakiler açlıktan ölüyor onlara kadar yetmiyor yemek. Her ay her insanın yeri değişiyor. Alttakiler uyandığında duvardaki kat numarasını gördükçe intahar falan ediyorlar veya oda arkadaşını çiğ çiğ yiyorlar aç kalmamak için üsttekiler ise iskender pasta çörek yiyor :D

Konu gerçekten güzel ben bu akşam izlemeyi düşünüyorum bakalım :)
FRAGMANI BIRAKTIM BİR GÖZ ATIN BENCE ..

(NETFLİX FİLMİ)

FİLMİN ÖNERMESİ :
Filmin verdiği mesaj çok açık ve net. Zenginler lüks mekanlarda 1 gecede harcadığı parayı yaptığı israfı alt seviyedeki fakir insanlarla paylaşsa fakirlik ve açlık olmayacak. Ama ne Yazıkki bu dünyadaki zenginler Acımasız, bencil ve zalim.(alıntıdır)