Film Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

İyi geceler arkadaşlar. Genel olarak izlemek istediğimiz ama işlerimizden dolayı veya keyfi ertelediğimiz film veya diziler illaki olmuştur. Sizlerin de uzun zamandır izlemek istediği film veya dizi var mı? Eğer varsa hangileri? :)
Mesela ben uzun bir süredir Geleceğe Dönüş filmini izlemek istedim ama bir türlü fırsat bulamadım. Dizi tarafında ise Breaking Bad'i izlemeye fırsat bulamadım. :D

Inception
Yahu hep başlıyorum, yarısında uyuyorum. :D
Inception'ı ilk izlediğimde bana kafa karıştırıcı gelmişti. Hâliyle sıkılmaya başlamıştım. Ama filmin esas heyecanlı kısmı yarısından sonra başlıyor. Bence sabrederek izleyin sonra bir kere daha izlemek isteyeceksiniz. Mesela ben defalarca izlememe rağmen yine denk gelsem yine izlerim. 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arrivalı 5-6 ay önce telefona atmıştım hala duruyor bir türlü izleyemiyorum. :D
Arrival'ın konusu çok güzel ama bana göre çok yavaş işliyor. Yine hareketli yerleri var ama bana genel olarak sıkıcı geldiğinden hepsin izleyemedim 😄

IDisaster

Profesör
Benim şey var ya 'PLATFORM'

Konusu muazzam güzel vakit bulsam izlicem.

Böyle insanlar bir platformun içinde 500 katlı falan. Orda yaşamya çalışıyorlar. En üst kattan yemekler inmeye başlıyor. en üsttekiler mis gibi yemek yerken alttakiler açlıktan ölüyor onlara kadar yetmiyor yemek. Her ay her insanın yeri değişiyor. Alttakiler uyandığında duvardaki kat numarasını gördükçe intahar falan ediyorlar veya oda arkadaşını çiğ çiğ yiyorlar aç kalmamak için üsttekiler ise iskender pasta çörek yiyor :D

Konu gerçekten güzel ben bu akşam izlemeyi düşünüyorum bakalım :)
FRAGMANI BIRAKTIM BİR GÖZ ATIN BENCE ..

(NETFLİX FİLMİ)

FİLMİN ÖNERMESİ :
Filmin verdiği mesaj çok açık ve net. Zenginler lüks mekanlarda 1 gecede harcadığı parayı yaptığı israfı alt seviyedeki fakir insanlarla paylaşsa fakirlik ve açlık olmayacak. Ama ne Yazıkki bu dünyadaki zenginler Acımasız, bencil ve zalim.(alıntıdır)

Son düzenleme: