Uzun Süre Kullanacağım Telefon

Bu konuyu okuyanlar

Hufflepuff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar Note 2 kullanıcısıyım şuan ondan önce sony neo kullanmıştım şuanda 4-5 sene cok sorun yaratmadan rahat kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum son olarak normal kullanımda 1 günü çıkarmalı

önerileriniz için şimdiden teşekkürler

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Merhaba arkadaşlar Note 2 kullanıcısıyım şuan ondan önce sony neo kullanmıştım şuanda 4-5 sene cok sorun yaratmadan rahat kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum son olarak normal kullanımda 1 günü çıkarmalı

S7 edge al keyfine bak

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Uzun süre kullanacaksan Android almayacaksın. Android in genel ömrü 2 yıldır. 2 yıldan sonra cihaz sapıtmaya başlar. Forumdaki konulara bakarsan yada Google'de az araştırırsan anlarsın.

yeumyang

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Not sesinine devam edebilisiniz not 5 çok güzel cihaz veya lg g5 lg v10 s7 ve edge de olabilir ama ben olsam not 5 alırdım

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Butceniz uygunsa;
4-5 yil performansi bozulmadan kullanabilcegim bir urun almak istiyorsaniz iphone 6s veya plus alin. Iphone,ios isletim sistemi sebebi ile uzun sure stabilitesini korumakta. Ayrica uzun sure guncelleme destegi ile guncel bir yazilim avantajiniz var.

Aceleniz yoksa yakinda satisa cikacak samsung s7 modellerininde basarili olacagini dusunuyorum. O aileyide bi bekleyin derim

Butce belirtirseniz, belirttiginiz fiyat bandinda dah uygun bir model belirtelim.

Hufflepuff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,

Butceniz uygunsa;
4-5 yil performansi bozulmadan kullanabilcegim bir urun almak istiyorsaniz iphone 6s veya plus alin. Iphone,ios isletim sistemi sebebi ile uzun sure stabilitesini korumakta. Ayrica uzun sure guncelleme destegi ile guncel bir yazilim avantajiniz var.

Aceleniz yoksa yakinda satisa cikacak samsung s7 modellerininde basarili olacagini dusunuyorum. O aileyide bi bekleyin derim

Butce belirtirseniz, belirttiginiz fiyat bandinda dah uygun bir model belirtelim.

2500-2800 tl ye kadar çıkabilirim 6s i düşünüyorum aslında ama şarj konusunda kafa karıştırıyor kimileri hiç iyi değil derken kimilerine göre 1 günü rahat çıkarıyor

GeorgeBush

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her ürün dört dörtlük değildir. Eğer ürünün sizi uzun yıllar götürmesini istiyorsanız IOS alacaksınız. Pil konusundaysa günlük kullanım önemlidir.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
2500-2800 tl ye kadar çıkabilirim 6s i düşünüyorum aslında ama şarj konusunda kafa karıştırıyor kimileri hiç iyi değil derken kimilerine göre 1 günü rahat çıkarıyor
Yani sarj konusunda cihazi elinizden dusurmeyen bir kullaniciysaniz 1 gunude 2 kez sarj edersiniz. Surekli degil.normal bir kullaniciysaniz 1 kere sarja takarsiniz. Tabi bunlar en az degerler. Acikcasi ben bu butceye alcak olsam 6s i dusunur yaninada soyle 4000-5000 mah lik 2A cikis veren bir power bank alirim 3 yil arkama bakmam.

Yada

Madem butceni elveriyor samsung s7 alin. Ekran kamera islemci yonunden zaten super de bide bataryasini gorelim iphone 6s den daha iyi olabilir sizin icin. En azindan powerbank den yirtarsin hem daha iyi bir kameraye hemde daha iyi bir ekrana sahip olursun. Islemci olarak da kafa kafaya performans veriyolar. Samsung gene exynos islemci ailesine cok guclu bir canavar daha katmis. Bataryayida buyutmusler. Zaten islemci kamera ekran iyiydi hu sefer bataryada iyi olcak sanirim

Hufflepuff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
S7 yi bir canlı görmek mantıklı olur aslında sanırım çıkışınada fazla kalmadı ozmana kadar beklemek hiç bişey kaybettirmez diye düşünüyorum dediğiniz gibi donanım sağlam duruyor tabi işin birde androit ios tarafı var 6s ya da S7 den birini seçicez gibi gözüküyor yorumlarınız için teşekkürler :)

MuhammedGMS

Asistan
Reaksiyon puanı
88
iphone nun yeni çıkan 6 veya s serisinden bi telefon alırsan özellikler 64 gb modelini al çünkü hafıza sıkıntısı yaşabilirsin bu hafızadan az modellerde ve şöyle söyliyim 4s kullanan arkadaşlarım var ve telefon sorunsuz çalışıyor yıllardır o yüzden kararın iphone dan yana olsun

TonyMontana39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bence sen iphone al diyenlere çok takılma. Note 2 kullanıyosan hala android işlemiştir iliklerine. Note serisine devam et. Note 2 seni memnun ettiyse Note 5 e aşık olursun.