Uzun Kullanım İçin Redmi Not 8 Pro vs Mi 9t mi?

Redmi Not 8 pro vs Mi 9t mi?

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

LaViNa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 1 haftadır telefon araştırması yapıyorum. Bütçem 2000-3000 tl arası incelediğim bu fiyata tercihlerim redmi not 8 pro ve mi 9t fakat iki ürün arasında kararsız kaldım. Öncelikle Mi 9t de karamsar olduğum konu pop-up kamera bozulma ihtimalini düşünüyorum ve ekrana koruma taktırdığım zaman parmak izi çalışırmı bu konuda şüphem var ayrı olarak mi 9t de whatsapdan karşı taraf görüntülü aradığında cihaz cepte olduğunda otomatik olarak pop-up kamera açıldığı söylentileri var doğru mu? Kullanıcılardan bilgi bekliyorum. Hangi cihaz uzunkullanım sunacaksa almayı istiyorum kullanıcılar bilgi verirse ona göre iki cihazdan birini almayı düşünüyorum.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Stabil deseniz anlayacagimda sd730un performansi nasil daha yüksek oluyor açiklar misiniz ?
Versus sitesindeki puana bakarak söyledim, stabil dersek daha iyi olurmuş aslında, her ikisi de rahat 2-3 yılı çıkarabilecek cihazlar.

emreozdogan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, Note 8 Pro daha performanslı fakat Redmi marka bir cihaz olması sebebiyle bir güncelleme desteği Mi 9T'den daha düşük. Redmi modeller iki büyük MIUI ve bir büyük Android güncellemesi alırken Mi cihazlar iki büyük Android güncellemesi alıyor. Ben Mi 9T'yi tercih ederdim.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Merhaba, Note 8 Pro daha performanslı fakat Redmi marka bir cihaz olması sebebiyle bir güncelleme desteği Mi 9T'den daha düşük. Redmi modeller iki büyük MIUI ve bir büyük Android güncellemesi alırken Mi cihazlar iki büyük Android güncellemesi alıyor. Ben Mi 9T'yi tercih ederdim.
Öyleyse Redmi 4 nasıl MIUI 11 aldı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle Mi 9t de karamsar olduğum konu pop-up kamera bozulma ihtimalini düşünüyorum
Pop-up kamera gerçekten sağlam öyle dandikmiş gibi bir his vermiyor zaten bu sayede çentiksiz tam ekrana kavuşmuş oluyorsunuz

mi 9t de whatsapdan karşı taraf görüntülü aradığında cihaz cepte olduğunda otomatik olarak pop-up kamera açıldığı söylentileri var doğru mu?
İlk zamanlar evet vardı ama gelen güncelleme ile düzeltildi şu an bir sorun yok

Redmi Note 8 Pro'nun işlemcisi Helio G90T oyun performansı konusunda daha iyi (bu mi 9t'nin işlemcisi kötü anlamına gelmiyor büyük oyunları yüksek grafik ayarlarında oynuyorum daha bir kasma donma yaşamadım) ama uzun kullanım açısından Snapdragon 730 işlemcili Mi 9T'yi öneririm ayrıca amoled ekran olması büyük avantaj

Son düzenleme: