Uzaktan Erişim

Bu konuyu okuyanlar

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7

Uzaktan Erişim

LogMeIn Free 2.20.475
Programlarınıza güvenli erişim sağlar.
FileWay Free 3
Herhangi bir web tarayıcıyı kullanarak doküman ve klasörleri dilediğiniz yerden yönetebilme imkanı sağlar.
Remote Access Host 4.2.1
Bilgisayarınızı herhangi bir yerden web tarayıcı aracılığıyla yönetebilmenizi sağlar.
Avvenu 2.3.21
Bilgisayarınızdaki resim ve dosyalara uzaktan erişin.
TeleDesktop 5.01
Bilgisayarınızı TCP/IP protokolünü kullanarak uzaktan yönetebilmenizi sağlar.
TREX Remote PC (Turkish) 1
İki bilgisayar arasında bağlantı kurar.
GetByMail 1.4.1
Bir e-posta hesabını kullanarak ev ya da iş bilgisayarınıza bağlanabilmenizi sağlar.
CSpace Build 124
Dosya transferi, uzak masaüstü ve metin tabanlı sohbet için güvenli bir bağlantı kurar.
S.E. Remote Control 1.5
Windows işletim sistemli uzak bilgisayarda yönetim işlemleri gerçekleştirebilmek için kullanabilirsiniz.
Assistance Pro Logiqualis 1.1.0.6
Müşterilerinizin bilgisayarlarında destek işlemleri gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir yazılım.

Arbalot

Asistan
Emektar
Reaksiyon puanı
10
evet uzun bir süre logmein kullandım lakin artık logmein bana hammallık gibi geliyor...
şu anda uzak masaüstü bağlantısını (başlat / çalıştır / mstsc) ve radmini kullanıyorum.

uzaktan bağlantı normal kullanıcılar için gereksizdir yanlız 24 saat açık olan bir yerde teknik personel iseniz çok işe yarıyor...
2 de 1 iş yerine gelmek zorunda kalmıyorum...

bkadri

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla üstadlar ben birtürlü bunu kullamadım CSpace Build kullandım hoşuma gitmedi. Şifre olayı yok ve karşının kabul etmesi lazım. Ben evden işyerine veya tersine bağlanmak istiyorum hangisi güvenli olur. mstsc birtürlü bağlantı kuramadım yardım ederseniz seviniriml