Uzaktan eğitimden anlayan varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

GTGTXRTX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Merhaba 10.sınıf ögrencisiyim derslerim gayet iyidi örneğin 8.sınıf ortalamam 92 9.sınıf 76 9 hariç hep takdir alan biriydim 9 da teşekkür almıştım malum okullar daha açık değil yani bize değil uzaktan eğitimde 2-3 ders dışında hiç bir şey anlamadım sınavlar da olacak milli eğitime gelince iş kolay tabi yazılı olacaksınız diyorlar daha derse giremeyen binlerce öğrenci var online dersler çok kötü verimsiz türkiyenin internet altyapısını biliyorsunuz zaten yani kısacası uzaktan eğitimden anlayan varmı yada nasıl çalışıyorsunuz ?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Okuldan ziyade youtube ile devam ettirebilirsiniz. İngilizce öğretmeniyim KPSS'ye girdim tercihleri yapıp atamaları beklicem. Anlayacağınız eğitimciyim, ve okul hocalarının çok kalifiyesiz olduğunu düşünüyorum ( istisnalar kaideyi bozmaz iyileride vardır çoğunluğu boş). Youtubede kendini geliştirmiş birçok hoca ders veriyor. Ben sizin yerinizde olsam hocanızın işleyeceği konunun adını öğrenirim. Ders saatinde giderim o dersi youtubeden dinlerim. Youtube bin kat iyidir.

GTGTXRTX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Şimdi doping hafıza diye birşey varmış alalımmı diye düsünuyoruz
Okuldan ziyade youtube ile devam ettirebilirsiniz. İngilizce öğretmeniyim KPSS'ye girdim tercihleri yapıp atamaları beklicem. Anlayacağınız eğitimciyim, ve okul hocalarının çok kalifiyesiz olduğunu düşünüyorum ( istisnalar kaideyi bozmaz iyileride vardır çoğunluğu boş). Youtubede kendini geliştirmiş birçok hoca ders veriyor. Ben sizin yerinizde olsam hocanızın işleyeceği konunun adını öğrenirim. Ders saatinde giderim o dersi youtubeden dinlerim. Youtube bin kat iyidir.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Doping hafızaya bulaşmayın. Gereksiz para kaybı. Dershaneye bulaşmanızı da önermem.
Morpa için düşünceniz nedir? Gerçi biz daha ilkokuldayız okul konuları ile bire bir gidiyor. Amacım biraz önden giderek donanımlı olmasını sağlamak

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Morpa için düşünceniz nedir? Gerçi biz daha ilkokuldayız okul konuları ile bire bir gidiyor. Amacım biraz önden giderek donanımlı olmasını sağlamak
Morpa hakkında bir fikrim yok. Ancak youtubede işinizi görecektir.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Morpa hakkında bir fikrim yok. Ancak youtubede işinizi görecektir.
Tabiki, fakat bunda testlerin olması puan kazanması yaşına göre oyunların olması ilkokul çağı çocuklar için daha çekici geliyor. Malumunuz dikkatlerini toparlamak tam işkence oluyor bazen

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Tabiki, fakat bunda testlerin olması puan kazanması yaşına göre oyunların olması ilkokul çağı çocuklar için daha çekici geliyor. Malumunuz dikkatlerini toparlamak tam işkence oluyor bazen
Doğrudur ancak o dediğiniz şeyi bilmiyorum. Bir bakmak lazım.

Efi Avni x64

Doçent
Reaksiyon puanı
378
Online dersler bana göre gayet iyi çok iyi anlıyorum okuldaki gibi biraz zor oluyor ama gayet iyi bence