Uzaktan eğitim tüm yıl boyunca devam edecek!

Bu konuyu okuyanlar

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Uzaktan eğitim tüm geleceğimizi etkileyebilir. Ben uzaktan eğitim öncesi günde 120 soru çözüyordum. Uzaktan eğitimden sonra saldım herşeyi

Tüm düzenimizi bozdu yani .
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaçın hocam kurtarın kendinizi :D bu eğitim sisteminde yok olmayalım :D

hayır fransada türkiye uzaktan eğitimi geçiririm. ortaokul bitince liseyi fransada okumayı düşünüyorum

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Tüm düzenimizi bozdu yani .

hayır fransada türkiye uzaktan eğitimi geçiririm. ortaokul bitince liseyi fransada okumayı düşünüyorum

allah izin verirse inşallah

allah kurtarsın 8 sınıf çok zor

geçen bir deneme yaptık gördüğüm en zor matematik denemesi 20 soruda 5 yanlış 7 boş. ağladım ekran karşısında

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
allah izin verirse inşallah

geçen bir deneme yaptık gördüğüm en zor matematik denemesi 20 soruda 5 yanlış 7 boş. ağladım ekran karşısında
9 neti gördüm ben:) ağlamaya değmez dönem başında 11 mat neti yaptığım denemenin aynısını bugün yaptım hiç bi soruyu hatırlamıyodum 20 tam yaptım.Moral bozma

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
benim doğa kolejinde arkadaşım vardı hergün deneme oluyorlardı yanlış hatırlamıyorsam

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
benim doğa kolejinde arkadaşım vardı hergün deneme oluyorlardı yanlış hatırlamıyorsam
Bizim okulda her hafta oluyor deneme

Yaz tatilini geçtim, önümüzdeki yıl bile uzaktan eğitim devam edebilir vakalar böyle giderse.
Haklısınız hocam. Dışarı çıkıyorum sokakta 4 kişiden 1 inde maske var o da burnuna takmıyor.

MKara96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
EBA TV den bir şey anlayan varsa lütfen nasıl anladığını söylesin. Kendim çalışsam daha fazla bilgi öğrenirim
Eba'da anlatın konularda öğrencilerin bir çok şeyi bildiği kabul edilerek anlatıldığı için aradaki bazı adımları görememe çok normal olabiliyor. Örneğin bir 11. sınıf öğrencisi olsun. Konu işlerken daha önceki yıllarla alakalı bilgilerde sıkıntısı varsa ders anında öğretmenine sorabilir ama bunu eba'da yapamaz. bu yüzden tam öğrenememe olabiliyor.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Eba'da anlatın konularda öğrencilerin bir çok şeyi bildiği kabul edilerek anlatıldığı için aradaki bazı adımları görememe çok normal olabiliyor. Örneğin bir 11. sınıf öğrencisi olsun. Konu işlerken daha önceki yıllarla alakalı bilgilerde sıkıntısı varsa ders anında öğretmenine sorabilir ama bunu eba'da yapamaz. bu yüzden tam öğrenememe olabiliyor.
konu sıkıntım hiç olmadı ama yinede EBA TV dinlerken deliriyorum. TV den ders mi olur diyorum kendi kendime