"Uyu uyu YAT uyu"

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş’ın erteleme maçında Trabzonspor’u 2-0 yenmesinin ardından Fenerbahçe’den ilginç bir tepki geldi.

-uyu-uyu-yat-uyu--6741901.Jpeg

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Önder Fırat, kişisel Twitter hesabından “Uyu uyu YAT uyu:))” yazarak Trabzonspor’un Beşiktaş’a bilerek yenildiği yönünde imalı bir mesaj paylaştı. Önder Fırat’ın bu tweet’i sosyal medyada büyük yankı buldu.

fft16_mf6741892.Jpeg

Fırat’a sert cevap

Şenol Güneş, “Fenerbahçe yöneticisi Önder Fırat maç sürerken ‘Uyu uyu, YAT uyu’ diye tweet attı. Trabzonspor yattı manasında. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki soruya sinirlendi.

Bu tip düşünceleri olanlar o tip işleri yapanlardır. Siz bana o soruları sorarak beni kavgaya çekmeyin. Ben Fenerbahçe ile yarışmıyorum, kendimle yarışıyorum, takımıma hizmet ediyorum. Oyun oynatmaya çalışıyorum. Saha dışında oynamıyorum. Hiç de öyle bir düşüncem yok. Kimin ne yaptığını herkes bilir. Bana bu soruları sorarsanız daha cevap da vermeyeceğim. O soruları onlara sorun” dedi. (Milliyet)

Mehmet Demirkol: Çok ayıp!

Yorumcu Mehmet Demirkol, Trabzonspor-Beşiktaş maçı sonrası, "Uyu uyu YAT uyu" şeklinde tweet atan Fenerbahçe yöneticisi Önder Fırat'a çok sert tepki gösterdi.

NTV spor'da yayınlanan Spor Servisi programında Fuat Akdağ'ın sorusu üzerine konu ile ilgili görüşlerini dile getiren Mehmet Demirkol, şunları söyledi:

"Gerçekten çok ayıp! Neden çok ayıp; siz değil misiniz senelerce 'iftiraya uğradık, bize komplo kuruldu' diyen! Şimdi ise elinizde hiçbir veri olmadan, sadece televizyondan seyrettiğin bir maç hakkında böyle bir iddiada bulunuyorsun. İnsanları bu şekilde şikeyle falan suçlamak çok ayıp bir şey. Kendi başına gelince isyan edeceksin, ondan sonra böyle yapacaksın! Bu nasıl iş anlamıyorum."

Hürriyet

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Allah'ın arıza trollü siz nasıl kazandınız? Beşiktaş maçındaki goller hakem katkısı ile atarken bir sorun olmuyor...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,317
Herkesi kendiniz gibi zannedin zaten.