Uygun fiyatlı oyuncu faresi önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Oyun oynamak günümüzde öyle bir hal aldı ki, eSpor adı altında bir meslek bile mevcut. Özellikle FPS oyunu oynayanlar kullandıkları farenin kaliteli olması gerektiğini bilir. Siz de oyun oynarken ne bütçenizi ne de frag’inizi yakacak uygun fiyatlı oyuncu faresi arıyorsanız listemizde bütçenize uygun fareleri tercih edebilirsiniz. Gaming mouse olarak da tanınan fareler, artık oyuncular için bir standart olmuş durumda.

Listeye önerileriniz doğrultusunda yeni cihazlar eklenecektir.

Hasan Burus

Sadece bildiğim konular hakkında yazarım.
Reaksiyon puanı
108
Gamepower Ursa 10000DPI da 150-200 TL civarlarında. Listeye ekleme yapılabilirmiş :)

hadsizkek

Asistan
Reaksiyon puanı
98
Listeye gamepowerden hiçbir farenin girmemesi beni şaşırttı.
bir de bence g102 g300sten daha iyi. İkisini de kullandım şuan g102 kullanıyorum g300s in makroları çok kullanışsız ancak g102 ninkiler daha kullanışlı

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Oyun oynamak günümüzde öyle bir hal aldı ki, eSpor adı altında bir meslek bile mevcut. Özellikle FPS oyunu oynayanlar kullandıkları farenin kaliteli olması gerektiğini bilir. Siz de oyun oynarken ne bütçenizi ne de frag’inizi yakacak uygun fiyatlı oyuncu faresi arıyorsanız listemizde bütçenize uygun fareleri tercih edebilirsiniz. Gaming mouse olarak da tanınan fareler, artık oyuncular için bir standart olmuş durumda.

Listeye önerileriniz doğrultusunda yeni cihazlar eklenecektir.
Rampage shine 10000 dpi kullanıyorum ve çok memnunum. Eklemenizi öneririm.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
a4 tech 750 bh. Yıllarca kullandım sonra arkadaşa verdim. Uygun bütçeli fare arayanlara tavsiye edebilirim.