Uygun fiyatlı laptop almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Shilalaydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öğrenci olduğum için uygun fiyatlı beni birkaç sene idare edebilecek bir laptop arıyorum acaba iyi uygun fiyatlı laptop önerlileriniz varmı malum öğrenciyim çok uygun fiyatlı olursa çok iyi olur

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Uygun fiyattan kastınız nedir?

Laptop ile ne gibi işlemler yapacaksınız?

Daha açıklayıcı bilgi verirseniz daha doğru yardımlarda bulunabiliriz.

Shilalaydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum ders çalışmak için ödev yapmak için you tube ve internette gezinmek için vb. Şuanlık geçici birşey olsun istiyorum birkaç seneye değiştireceğim 1500 altında olursa çok iyi olur

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum ders çalışmak için ödev yapmak için you tube ve internette gezinmek için vb. Şuanlık geçici birşey olsun istiyorum birkaç seneye değiştireceğim 1500 altında olursa çok iyi olur

Tamamdır, bölüm yöneticisi arkadaşıma konuyu ilettim. En kısa sürede yardımcı olacaktır.

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Biri bana mı seslendi? :D

Bütçe düşük olduğu için oyun oynayabileceğinizin garantisini veremem. Verdiğim tüm modeller internette gezmek için yeterli ve fazlasıdır.

Lenovo Ideapad 110-N3060
Acer Aspire E5-573G
Asus E402NA-GA46T
Asus X553SA-XX003D

Asus X553SA-XX003D şahsen tercihim olurdu. Büyük bir ekranı, iyi bir bataryası ve uygun ölçülerde ekranı var. Bütçenize göre ve markalara olan güveninize göre birini tercih edebilirsiniz.

Shilalaydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten bu sene sınav senem olduğu için oyunla işim olmaz beni yarı yolda bırakmayacak geçici bir şey almak istiyorum

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Zaten bu sene sınav senem olduğu için oyunla işim olmaz beni yarı yolda bırakmayacak geçici bir şey almak istiyorum
Asuslardan birini tercih etmenizi öneririm. Garanti servisi konusunda en rahat ettiğim firmalardan birisi oldu bugüne kadar.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Yaklaşık 2 yıldır Asus kullanıyorum, iki kez sırf temizlenmesi için servise gönderdim problem olmadı. Ben de asus tavsiye ederim.