Yardım Uygun fiyatlı internet arıyorum !

Bu konuyu okuyanlar

hres

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar merhaba yeni eve taşınıyorum bina sıfır yeni bitmek üzere internet altyapısı olarak sadece türk telekomun gelip altyapı döşediğini söyledi müteahit. O da henüz aktif gözükmüyor bir kaç güne aktif olacakmış.Türk telekom 1 ekimden itibaren çok ciddi bir zam yapmış uygun fiyatlı başka ne gibi alternatif olur 16 mbps benim için yeterli bir hız önerilerinizi bekliyorum.

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
yine türk telekomdan başka çareniz yok gibi gözüküyor :(

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Türksat Kablo Net
100 170 lira arası değişir

Turkcell Superonline ilk 6 ay 130 Son 18 Ay 175
Vodafone ilk 6 ay 68 Son 18 ay 136 lira

Türknet Hakkında Tam Bir Bilgim Yok Ancak Tahüt Olmadığı İçin 150 200 bandındadir

Netspeed 100 150 lira arası

Türk Telekomdan Ayrılmadan önce 185 liraydı Şimdi kaç liradır bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türksat Kablo Net
100 170 lira arası değişir

Turkcell Superonline ilk 6 ay 180 Son 18 Ay 175
Vodafone ilk 6 ay 68 Son 18 ay 136 lira

Türknet Hakkında Tam Bir Bilgim Yok Ancak Tahüt Olmadığı İçin 150 200 bandındadir

Netspeed 100 150 lira arası

Türk Telekomdan Ayrılmadan önce 185 liraydı Şimdi kaç liradır bilmiyorum
Netspeed Nasıl Bir Şirket Bilgim Yok Kötülemek istemem O yüzden Araştırmanızı öneririm

Mly

Asistan
Reaksiyon puanı
79
hocam arkadaşın binasında sadece türk telekom alt yapı kurmuş vodafone ve turkcell olmaz sanırım ?

hres

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
aynen

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
119
Piyasadaki en ucuz ISS'ler GIBIRNet ve NetSpeed markalarıdır. Müşteri memnuniyeti olarak pek iyi değiller ve sorun yaşama ihtimaliniz olsa da cidden iyi hizmet verdikleri müşteriler de mevcuttur. İnternetteki yorumları ve verdikleri hizmeti inceleyip, buna göre karar verebilirsiniz. Onun dışında klasik diğer ISS'ler de fiyat olarak benzer olup, pahalı bir fiyata hizmet sunmaktadır.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
hocam arkadaşın binasında sadece türk telekom alt yapı kurmuş vodafone ve turkcell olmaz sanırım ?
Hocam Bende Biliyorum Ama Arkadaş Fiyattan Şikayetçi Olduğu İçin Başka Firmaların Fiyatları Hakkında Bilgilendirme Yakın Zamanda diğer firmalarda fiber çekmeye gelir zaten

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
119
Olur çünkü TT altyapısı üzerinden başka ISS'ler de hizmet verebilir. Zaten Vodafone genelde hep TT altyapısı üzerinden hizmet veriyor.

hres

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
vodafone kullanırsam sorun yaşarmıyım ?

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
119
vodafone kullanırsam sorun yaşarmıyım ?
Yüksek gecikme hızı sunuyorlar. Genelde kullananlar hiç memnun kalmıyor. FTTH altyapıya sundukları hizmet fena değil. Onun dışında kimse memnun değil.

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Selam hocam,

TurkNet kullancısı olarak 2016 yılından beri fazlasıyla memnunum. Pandeminin başlarında herkesin evde nete abandığı dönemler hariç internetim yavaşlamadı hiç. Fiyat olarakta sunulan internet ve müşteri hizmetlerine gayet değen başarılı bir kuruluş olduğu yönünde düşünmekteyim.

hres

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
her şehirde aynı verimde değil sanırım hangi şehirdesiniz ?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Istanbuldayım. Bu konu ile alakalı olarak TurkNetin alt yapı sorgulama sitesine girerek kaç mbps internet verdiğini ve gecikme değerini görüntüleyebilirsin.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ben Eskisehirdeyim Daha Yeni Telekomdan Turkcelle Geçtik Vodafone u Falan da Araştırdık Çok Ümit Vermedi Türkiye Veya Şehir Geneli Nasıl Bir Hizmet Veriyor Bilemem Ama Bizim Burdan Çok Şikayet Var İrternette

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Ben Eskisehirdeyim Daha Yeni Telekomdan Turkcelle Geçtik Vodafone u Falan da Araştırdık Çok Ümit Vermedi Türkiye Veya Şehir Geneli Nasıl Bir Hizmet Veriyor Bilemem Ama Bizim Burdan Çok Şikayet Var İrternette
Vodefone dan mutlu olanı bende duymadım. Kimse olumlu konuşmuyor. Mobil hat bakımından Vodefone Red çok mantıklı bir tercihken internet hizmeti en son tercih ediliyor.

hres

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
9
turkcell türk telekom alt yapısını kullanmıyor değil mi şuanda binada türk telekom alt yapı çekmiş sadece(sıfır bina),turkcell daha sonra binaya alt yapı yapabilir mi bunun için kırıp dökmesimi lazım ?

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
turkcell türk telekom alt yapısını kullanmıyor değil mi şuanda binada türk telekom alt yapı çekmiş sadece(sıfır bina),turkcell daha sonra binaya alt yapı yapabilir mi bunun için kırıp dökmesimi lazım ?
ADSL Kullanıyorum Turkcell Türk Telekom Alt Yapısını Kullanıyor Tek Farkı Portları Farklı Turkcell Türk Telekom Üstünden Fiber Alt Yapıda Verilebilir Ama Benim Tahminimce Ayrı Olarak Superonline Diye Bir Kutu Daha Koyarlar Bodrum'a Eve Dağıtım Kısmı Sıkıntılı Mesela Evde Ev Telefonu Hattı Varsa Direk O Hat Üzerinden Verebilirler Veya Çapi Yaklasik 3 4 cm Kalınlığında Delik Açarak evinize Dağıtım Yaparlar Eğer Evinizde Mevcut Fiber Kablo Varsa kırıp Dökme olmaz Diye Tahmin Ediyorum Fiber Kablo Hiç Yoksa Ya Her Firma Kırıp Döker Yada Ev Telefonu Varsa O Hat Üzerinden Fiber İrternet verebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vodefone dan mutlu olanı bende duymadım. Kimse olumlu konuşmuyor. Mobil hat bakımından Vodefone Red çok mantıklı bir tercihken internet hizmeti en son tercih ediliyor.
Mobil Hat Bakımındanda Sıkıntılı Buralarda Türk Telekom En İyi Çekiyor 2. Olarak Turkcell Vodafone Sıkıntılı Diye Duydum

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Mobil Hat Bakımındanda Sıkıntılı Buralarda Türk Telekom En İyi Çekiyor 2. Olarak Turkcell Vodafone Sıkıntılı Diye Duydum
İstanbulda Vodafone Red kullanıyorum. Çekim gücü olarak yarı yolda bıraktığı yoktur desem yeridir. Peki neden red ?
Ucuz tarifeler, bol gb lı paketler ve PASS sistemi. (100TL 20GB internet video, müzik, sosyal ve mesajlaşma pass i var. Ay sonu 17gb netim kalıyor en fazla.) Ve yıllardır reklamlarda gördüğümüz RED li olmanın sadece tarife dışındaki avantajları. Bunları düşününce benim için en iyi tercih.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
İstanbulda Vodafone Red kullanıyorum. Çekim gücü olarak yarı yolda bıraktığı yoktur desem yeridir. Peki neden red ?
Ucuz tarifeler, bol gb lı paketler ve PASS sistemi. (100TL 20GB internet video, müzik, sosyal ve mesajlaşma pass i var. Ay sonu 17gb netim kalıyor en fazla.) Ve yıllardır reklamlarda gördüğümüz RED li olmanın sadece tarife dışındaki avantajları. Bunları düşününce benim için en iyi tercih.
Benim İçin Telefonumun Hattı Pek Mühim Değil Evin İrternetini Kullanıyorum Genelde Ondan Dolayı Pek Fikrim Doğrusunu Söylemek Gerekirse Sağdan Soldan Duyduğum Kadar Konuşuyorum Cep Telefonu Hattı Konusunda

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Benim İçin Telefonumun Hattı Pek Mühim Değil Evin İrternetini Kullanıyorum Genelde Ondan Dolayı Pek Fikrim Doğrusunu Söylemek Gerekirse Sağdan Soldan Duyduğum Kadar Konuşuyorum Cep Telefonu Hattı Konusunda
Hocam internet altyapısı konusunda yine eş, dosta danışmak memnuniyet öğrenmek en mantıklı tercih oluyor.

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Hocam internet altyapısı konusunda yine eş, dosta danışmak memnuniyet öğrenmek en mantıklı tercih oluyor.
İrternet Alt Yapısı Danışmayla olur Tabiki Ama Genel İtibariyle iyi hizmet veremeyen Bı Firma Türkiye Geneli Gene İyi Hizmet Veremiyor