uygun driver nasıl bulunur ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan chnkyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

chnkyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bilgisayar ssd'si bozulmuştu yeni bir tane alıp windows u ona kurdum.Daha önceki performansın yarısını bile alamıyorum nerdeyse.Ekran donuyor,internet gidip geliyor(3-5 dk arayla) , hoparlör ses çalmıyor.Aygıt yöneticisinde tüm sürücüler yüklü görünüyor.kurulum sonrası windows güncelleştirmelerini yükledim ve driver pack solution ile eksik driverları indirdim.şuan tam hatırlayamadığım 2 tane driver(1 tanesi sanırım marvell91 xx ,ssd için) ı da programlar bulmayınca aratıp indirdim.Tahminimce uygun driverlerı yükleyememişim.ses sorununuda bir türlü aşamadım.kasa da arka ve ön girişler var.daha önce ön girişi kullanıyordum ama ses kartı da takılı.Ses içinde aygıt yöneticisinde yüklü driverlar şöyle ;
1 - amd high definition audio device
2 - creative sb x-fi
3 - High definition audio device
olmak üzere 3 tane yüklü görünüyor.
dxdiag açmaya çalıştığımda "Hata : ek ses bilgisi alınırken sorun oluştu" hatası veriyor.
Yüklü driverlardan uyumlu olmayanı nasıl bulurum ve uyumlu olanı nasıl yüklerim.yardımlarınız için teşekkürler

batufener94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam En Pratik Çözüm Driver Booter Programını İndir Tarama Yap O Senin Tüm Driverlarını En Güncel Sürümde indirir.

İyi Forumlar...