Uygulamayı kapattığımda arkada mor ekran oluyor

Bu konuyu okuyanlar

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
Arkadaşlar mesela Chrome uygulamasını kapattığımda arkada mosmor bir ekran oluyor. Kapatıp açtığımda düzeliyor ama bir çözümü yok mu bunun?

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
ekran kartı sürücün güncel mi?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
1. Ekran kartının desteklemediği bir sürücü güncellemesi almış olabilirsin. (Cihazın eski olmalı)
2. Sürücü de Bug (hata) var ve bir sonraki güncellemeyi beklemelisin. Veya sistem geri yükleme'den bir önceki kararlı duruma geri alabilirsin.
3. Ekranın gidici ve sana haber veriyor. Tam gitmeden önce önemli bulduğun dosyalarının yedeğini al. (Ekrenın veya Monitörün çok eski olmalı.)

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
1. Ekran kartının desteklemediği bir sürücü güncellemesi almış olabilirsin. (Cihazın eski olmalı)
2. Sürücü de Bug (hata) var ve bir sonraki güncellemeyi beklemelisin. Veya sistem geri yükleme'den bir önceki kararlı duruma geri alabilirsin.
3. Ekranın gidici ve sana haber veriyor. Tam gitmeden önce önemli bulduğun dosyalarının yedeğini al. (Ekrenın veya Monitörün çok eski olmalı.)
1. Ekran kartım AMD R5 M230.
2. Belki olabilir yeni bir sürücü varsa eski sürücüyü silip yenisi yükleyeceğim.
3. Hocam Lenovo G50-70 şu anda kullandığım. Eğer bursluluk sınavından %100 burs alırsam
yeni Pc alacağız 2 sene önce %50 burs kazanmıştım ve bursumu yükseltmek için her sene bursluluk sınavına giriyorum inşallah %100 getirebilirim.