Uygulamalar yok, Dosyalar var.

Bu konuyu okuyanlar

enes.wise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Windows 8.1 setup yükledim ve kurulum yaparken "Saklamak istediklerinizi seçin" sorusuna 2 yanıt vardı. İlki "Yalnızca kişisel dosyaları koru" ve "Hiçbir şey" seçenekleri vardı. Hiçbir şey seçeneğini seçtim. Kurulum bitti, windows 8.1e geçtim. İlk bakışta uygulamaların olmadığı gözüküyordu sorun olmadığını düşündüm. Ardından disklerime baktığımda diskteki tüm uygulamalarım duruyordu.

League Of Legends oyununu diskimin içinden açtım ve sorunsuz bir şekilde açıldı. Oyuna girdim bazı hatalar verdi (bunun için ayrı konu açacağım beklemede kalın.). Ardından Zula oyununa girdim, bazı hatalar daha verdi.

Fakat sonuç olarak girdim. Denetim masasına geldiğimde o uygulamaları göremedim.

Bu bir hata mı yoksa diskteki dosyalar kalıyor mu? Eğer kalıyor ise, cdsiz ve usbsiz nasıl hepsini silebilip yeni bir sayfa açabilirim?

NOT: Fabrika ayarlarına dön seçeneğini yapabilecek durumda değilim. CD`im ve USB`im yok.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
O oyunlar başka diskte ise silinmez. O işlem sadece Windows un kurulu olduğu diski sıfırlıyor.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
C ve D adı altında 2 Diskim var. 2sinde de bazı dosyalarım var. C`deki dosyam da duruyor, D`deki dosyam da.
Siz yanlış seçeneği işaretlemiş olabilirsiniz. Veya hiçbir şey sadece sistemi yükseltiyor. Dosyalar durur.

MertTT9

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Windows.old klasöründekileri açıyor olabilirsiniz. İşlemleri geri almak isterseniz diye birkaç gün diskte tutuyor eski dosyaları.