Uygulama Geliştirme Tecrübesi Ve Öneri

Bu konuyu okuyanlar

ridak53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, arkadaşımla beraber geliştirdiğimiz film, dizi, oyuncu, senarist, yönetmen takip uygulamamız var. Forum kurallarını biliyorum reklam paylaşımı yasak, ancak reklamdan ziyade belki küçük bir geliştiriciye destek ve öneri vermek olarak değerlendirilir düşüncesi ile konuyu açıyorum. Uygulamamızın benzerleri mevcut ve çokça kullanılanları var. Ancak biz yaptığımız büyük ve küçük bir çok farklılık olduğuna inanmamıza rağmen halen hedeflediğimiz yerden çok uzaktayız. Örneğin dizilerinizin yeni bölümü çıktığında bildirim almak, bir çok uygulamada mevcut ancak sevdiğiniz bir oyuncunun, yönetmenin, senaristin yeni işlerinden bildirim almak veya uygulama takviminde görmek hiç bir uygulamada yok. Ya da başladığınız ama bir yerlerde kaldığınız bölümlerini izledim diye işaretlediğiniz dizilerin, kaç bölümünü kaçırdığınız bir çok uygulamada yok. Ayrıca izleyeceğiniz film ya da dizinin hangi platformda olduğunu da görebiliyorsunuz. Özellikle bu kadar platform fazlalığı olan bir dönemde, bir çok içerik olan bir dönemde tek bir yerde hepsini takip edebilmenin güzel olduğuna inanıyoruz. Forum yönetiminin de anlayışına sığınarak uygulama linkini ekliyor ve deneme imkanı olan arkadaşlardan böyle bir şeyde neler olmalı, nasıl daha iyi hale gelir önerileri bekliyoruz. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki biraz liste oluşturmadan uygulamadan tam verim alamayacağınız için izlediğiniz, izlemek istediğiniz filmlerinizi, dizilerinizi ekleyip sevdiğiniz oyuncu, yönetmen, senaristleri ekleyip sonrasında takvim ve bildirim alanından tam verim alabilirsiniz. Yani özellikle film, dizi takipçilerinin yorumları çok yol gösterici olacaktır.
Uygulama linki : AllinFun-Filmleri, Dizileri, Oyuncuları Takip Edin - Apps on Google Play