Uygulama aktarımı

Bu konuyu okuyanlar

Zeos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Huawei'nin yeni telefonlarında google desteği olmadığından beri. Eski huawei telefonumun phone clone uygulaması ile yeni google desteği olmayan telefonuma youtube ve daha fazla google uygulamalarını aktarabiliyor muyum? (Telefon daha elime ulaşmadı)

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Onu duymuştum fakat içimdeki korku ordan indirdiğim uygulamalar nekadar güvenilir
PlayStore'dakinin aynısı. Bazı PlayStore da artık olmayan yazılımlar da var. APKpure uygulamasını kurmadan da web tarayıcı üzerinden de indirebiyorsun.

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Onu duymuştum fakat içimdeki korku ordan indirdiğim uygulamalar nekadar güvenilir
petalscears var huawien kendi arama motoru ama yanındada store var apk ondan indirebilirsin
bide phone clone yt aktarır app storeden yüklemyo dosyaları kopyaladığı için yüklenir

Zeos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
PlayStore'dakinin aynısı. Bazı PlayStore da artık olmayan yazılımlar da var. APKpure uygulamasını kurmadan da web tarayıcı üzerinden de indirebiyorsun.
Koyulan uygulamaların orjinal uygulamalar ile aynı olması beni rahatlattı, teşekkür ederim.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,415
App Gallery'de olmayan uygulamaları Petal Search'te aratın. Başka APK mağazalarında varsa buluyor.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama Google uygulamaları bu şekilde APK indirerek basit bir yöntemle yüklenmiyor sanırım.

Son düzenleme: